okular - en to fa translation catalogue (163 entries)

en: Former maintainer
fa: نگه‌دارنده قبلی

en: Go to page %1
fa: برو به صفحه %1

en: Open external file
fa: باز کردن پرونده خارجی

en: Execute '%1'...
fa: اجرای »%1«...

en: First Page
fa: صفحه اول

en: Previous Page
fa: صفحه قبلی

en: Next Page
fa: صفحه بعدی

en: Last Page
fa: صفحه آخر

en: Back
fa: عقب

en: Forward
fa: پیش‌سو

en: Quit
fa: خروج

en: Start Presentation
fa: آغاز ارائه

en: End Presentation
fa: پایان ارائه

en: Find...
fa: یافتن...

en: Go To Page...
fa: برو به صفحه...

en: Play sound...
fa: پخش صدا...

en: Play movie...
fa: پخش فیلم...

en: No application found for opening file of mimetype %1.
fa: برای باز کردن پرونده نوع مایم %1، کاربردی یافت نشد.

en: Title
fa: عنوان

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: توصیف

en: Author
fa: نویسنده

en: Creator
fa: ایجاد‌کننده

en: Producer
fa: تولید‌کننده

en: Copyright
fa: حق نشر

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Created
fa: ایجاد‌‌شده

en: Modified
fa: تغییریافته

en: Category
fa: فهرست

en: Keywords
fa: واژه‌های کلیدی

en: File Size
fa: اندازه پرونده

en: Plain &Text...
fa: &متن ساده...‌

en: Highlight
fa: خط زیر

en: Underline
fa: خط زیر

en: Stamp
fa: مهر

en: Author: %1
fa: نویسنده: %1

en: Page %1
fa: صفحه %1

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: &Properties
fa: &ویژگیها‌

en: &Appearance
fa: &ظاهر‌

en: &General
fa: &عمومی‌

en: &Author:
fa: &نویسنده:‌

en: Stamp Properties
fa: ویژگیهای مهر

en: Annotation Properties
fa: ویژگیهای حاشیه‌نویسی

en: &Color:
fa: &رنگ:‌

en: &Opacity:
fa: &ظرفیت:‌

en: Comment
fa: توضیحات

en: Help
fa: کمک

en: Insert
fa: درج

en: Key
fa: کلید

en: Paragraph
fa: بند

en: Font:
fa: قلم:

en: Confidential
fa: محرمانه

en: Draft
fa: پیش‌نویس

en: Final
fa: نهایی

en: Type:
fa: نوع:

en: Rectangle
fa: مستطیل

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Bookmarks
fa: چوب الفها

en: Go to This Bookmark
fa: برو به این چوب الف

en: Rename Bookmark
fa: تغییر نام چوب الف

en: Remove Bookmark
fa: حذف چوب الف

en: General
fa: عمومی

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
fa: تا جای ممکن از حافظه کم استفاده می‌کند. مجدداً از چیزی استفاده نکنید. )در مورد سیستمهایی که حافظه کم دارند.(

en: Appearance
fa: ظاهر

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Close
fa: بستن

en: Case sensitive
fa: حساس به حالت

en: Zoom
fa: بزرگ‌نمایی

en: Fit &Width
fa: متناسب کردن &عرض‌

en: Fit &Page
fa: متناسب کردن &صفحه‌

en: &View Mode
fa: حالت &نما‌

en: &Continuous
fa: &پیوسته‌

en: Scroll Up
fa: لغزش به بالا

en: Scroll Down
fa: لغزش به پایین

en: Show Forms
fa: نمایش &برگه‌ها‌

en: Copy to Clipboard
fa: رونوشت در تخته یادداشت

en: Speak Text
fa: گفتن متن

en: Image (%1 by %2 pixels)
fa: تصویر )%1 با %2 تصویردانه(

en: Save to File...
fa: ذخیره در پرونده...

en: Image [%1x%2] copied to clipboard.
fa: تصویر ]%1x%2[ در تخته یادداشت رونوشت شد.

en: File not saved.
fa: پرونده ذخیره‌نشده.

en: Image [%1x%2] saved to %3 file.
fa: تصویر ]%1x%2[ در پرونده  %3 ذخیره شد.

en: Copy Text
fa: رونوشت متن

en: Fit Width
fa: متناسب کردن عرض

en: Fit Page
fa: متناسب کردن صفحه

en: Welcome
fa: خوش آمدید

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
fa: برگزیدن ناحیه بزرگ‌نمایی. برای کوچک‌نمایی فشار راست کنید.

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
fa: ترسیم یک مستطیل دور متن/نگاره‌‌سازی برای رونوشت.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

note: i18n: ectx: Menu (view_orientation)
en: &Orientation
fa: &جهت‌

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks) i18n: ectx: Menu (okular_bookmarks)
en: &Bookmarks
fa: &چوب الفها

en: Thumbnails
fa: ریزنقشها

en: Moves to the previous page of the document
fa: به صفحه قبلی سند حرکت می‌کند

en: Moves to the next page of the document
fa: به صفحه بعدی سند حرکت می‌کند

en: Previous Bookmark
fa: چوب الف قبلی

en: Next Bookmark
fa: چوب الف بعدی

en: Configure Viewer...
fa: پیکربندی مشاهده‌گر...

en: Configure Backends...
fa: پیکربندی پایانه‌ها...

en: Reloa&d
fa: &بارگذاری مجدد‌

en: Reload the current document from disk.
fa: بارگذاری مجدد سند از دیسک.

en: Close &Find Bar
fa: بستن نوار &یافتن‌

en: &Embedded Files
fa: پرونده‌های &نهفته‌

en: E&xport As
fa: &صادرات به عنوان‌

en: P&resentation
fa: &ارائه‌

en: Could not open %1. Reason: %2
fa: نتوانست %1 را باز کند. دلیل: %2

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
fa: این پیوند به کنش یک سند بسته اشاره دارد، که هنگام استفاده از مشاهده‌گر نهفته کار نمی‌کند.

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
fa: این پیوند به کنش یک کاربرد خروج اشاره دارد، که هنگام استفاده از مشاهده‌گر نهفته کار نمی‌کند.

en: Reloading the document...
fa: در حال بارگذاری مجدد سند...

en: Contents
fa: محتویات

en: Go to Page
fa: رفتن به صفحه

en: &Page:
fa: &صفحه:‌

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
fa: پرونده را نمی‌توان در »%1« ذخیره کرد. سعی کنید آن را در محل دیگری ذخیره کنید.

en: Add Bookmark
fa: افزودن چوب الف

en: Tools
fa: ابزارها

en: Printing this document is not allowed.
fa: چاپ این سند مجاز نمی‌‌باشد.

en: Go to the place you were before
fa: به جایی که قبلاً بودید، بروید

en: Go to the place you were after
fa: به جایی که بعداً بودید، بروید

en: No Bookmarks
fa: بدون چوب الف

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
fa: &رفتن‌

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

en: General Options
fa: گزینه‌های عمومی

en: Accessibility
fa: دستیابی‌پذیری

en: Accessibility Reading Aids
fa: کمکهای خواندن دستیابی‌پذیری

en: Performance
fa: کارایی

en: Performance Tuning
fa: میزان‌‌سازی کارایی

en: Presentation
fa: ارائه

en: Options for Presentation Mode
fa: گزینه‌هایی برای حالت ارائه

en: Find Next
fa: یافتن بعدی

en: Exit Presentation Mode
fa: خروج از حالت ارائه

en: Title: %1
fa: عنوان: %1

en: Pages: %1
fa: صفحه‌‌ها: %1

en: Click to begin
fa: فشار دهید تا شروع شود

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
fa: دو راه برای خروج از حالت ارائه وجود دارد؛ می‌توانید یا کلید گریز را فشار دهید، یا دکمه خروج را که هنگام جای دادن موشی در گوشه راست بالا ظاهر می‌‌شود را فشار دهید. البته می‌توانید پنجره‌ها را بچرخانید )پیش‌فرض دگرساز + تب(

en: Unknown File
fa: پرونده ناشناخته

en: %1 Properties
fa: %1 ویژگی

en: &Fonts
fa: &قلمها‌

en: Reading font information...
fa: در حال خواندن مجدد قلم...

en: Type 1
fa: نوع ۱

en: Type 3
fa: نوع ۳

en: TrueType
fa: قلم حقیقی

[ctx: Unknown font type]
en: Unknown
fa: ناشناخته

en: No
fa: خیر

en: Yes (subset)
fa: بله )زیرمجموعه(

en: Yes
fa: بله

en: Name
fa: نام

en: Type
fa: نوع

en: File
fa: پرونده

en: Enter at least 3 letters to filter pages
fa: برای پالایش صفحه‌ها، حداقل ۳ حرف وارد کنید

en: Case Sensitive
fa: حساس به حالت

en: Match Phrase
fa: تطبیق عبارت

en: Match All Words
fa: تطبیق تمام واژه‌ها

en: Match Any Word
fa: تطبیق هر واژه

en: Filter Options
fa: گزینه‌های پالایش

en: Group by Page
fa: گروه بر اساس صفحه

en: Show bookmarked pages only
fa: فقط نمایش صفحه‌های چوب الف شده

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
fa: فشار دهید تا یک پرونده باز شود
    فشار دهید و نگه دارید تا پرونده جاری باز شود

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
fa: <b>فشار دهید</b> تا یک پرونده باز شود، یا <b>فشار دهید و نگه دارید</b> تا پرونده اخیر گزینش شود
