okular_djvu - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Editor
fi: Toimittaja

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: Volume
fi: Osa

en: Type of document
fi: Tiedoston tyyppi

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Component Files
fi: Osatiedostot

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
fi: Tuntematon

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
fi: Yksittäinen sivu

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
fi: Niputettu

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
fi: Epäsuora

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
fi: Niputettu (vanha)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
fi: Indeksoitu (vanha)
