okular_ghostview - en to fi translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
fi: Käytä järjestelmäfontteja

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
fi: Määrittää, sallitaanko Ghostscriptin käyttää järjestelmäfontteja. Jos ei valittu, vain upotettujen fonttien käyttö tiedostossa sallitaan.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
fi: Yleisasetukset

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
fi: Käytä &järjestelmäfontteja

en: Ghostscript Backend Configuration
fi: Ghostscript-taustaosan asetukset

en: Document version
fi: Tiedoston versio

en: Language Level
fi: Kielen taso
