okular_fictionbook - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
fi: Tiedosto ei ole kelvollinen FictionBook-tiedosto

en: Unable to open document: %1
fi: Ei voitu avata tiedostoa: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
fi: Tiedosto ei ole kelvollinen Zip-arkisto

en: Invalid document structure (main directory is missing)
fi: Viallinen tiedoston rakenne (päähakemisto puuttuu)

en: No content found in the document
fi: Tiedostossa ei ole sisältöä

en: Invalid XML document: %1
fi: Viallinen XML-tiedosto: %1

en: FictionBook Backend Configuration
fi: Fiction Book -taustaosan asetukset
