okular_fictionbook - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
fr: Le document n'est pas dans un format « FictionBook » valable

en: Unable to open document: %1
fr: Impossible d'ouvrir le document : %1

en: Document is not a valid ZIP archive
fr: Le document n'est pas une archive « ZIP » valable

en: Invalid document structure (main directory is missing)
fr: Structure du document non valable (le dossier principal est manquant)

en: No content found in the document
fr: Aucun contenu trouvé dans le document

en: Invalid XML document: %1
fr: Document XML non valable : %1

en: FictionBook Backend Configuration
fr: Configuration du moteur FictionBook
