okular_djvu - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Editor
fr: Éditeur

en: Publisher
fr: Diffuseur

en: Type of document
fr: Type de document

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
fr: Inconnu

en: Component Files
fr: Fichiers de composants

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
fr: Inconnu

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
fr: Page unique

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
fr: Intégré

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
fr: Intégré (ancien)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
fr: Indexé (ancien)
