okular_fictionbook - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ga: Ní comhad bailí FictionBook é seo

en: Unable to open document: %1
ga: Ní féidir an cháipéis a oscailt: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ga: Ní cartlann bhailí ZIP é seo

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ga: Struchtúr neamhbhailí cáipéise (príomhchomhadlann ar iarraidh)

en: No content found in the document
ga: Níor aimsíodh inneachar ar bith sa cháipéis

en: Invalid XML document: %1
ga: Cáipéis neamhbhailí XML: %1
