okular_poppler - en to ga translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
ga: Níl

en: PDF Options
ga: Roghanna PDF

en: Print annotations
ga: Prionáil anótálacha

en: Include annotations in the printed document
ga: Cuir anótálacha san áireamh sa cháipéis phriontáilte

en: Includes annotations in the printed document. You can disable this if you want to print the original unannotated document.
ga: Cuir anótálacha san áireamh sa cháipéis phriontáilte. Díchumasaigh an rogha seo más mian leat an bhuncháipéis gan anótálacha a phriontáil.

en: Force rasterization
ga: Fórsáil rastarú

en: Rasterize into an image before printing
ga: Rastaraigh roimh phriontáil

en: Forces the rasterization of each page into an image before printing it. This usually gives somewhat worse results, but is useful when printing documents that appear to print incorrectly.
ga: Tiontaigh gach leathanach go híomhá rastair sula bpriontálfar é. Go hiondúil tugann sé seo torthaí beagán níos measa, ach tá sé áisiúil nuair nach bpriontálann an cháipéis mar is ceart.

[ctx: PDF v. <version>]
en: PDF v. %1.%2
ga: PDF leagan %1.%2

en: Format
ga: Formáid

en: Encrypted
ga: Criptithe

en: Unencrypted
ga: Gan Criptiú

en: Security
ga: Slándáil

en: Yes
ga: Tá

en: Optimized
ga: Optamaithe
