okular_djvu - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Editor
ga: Eagarthóir

en: Publisher
ga: Foilsitheoir

en: Volume
ga: Imleabhar

en: Type of document
ga: Cineál na cáipéise

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Component Files
ga: Comhaid Chomhpháirte

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ga: Anaithnid

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ga: Leathanach Aonair

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ga: Cuachta

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ga: Indíreach

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
ga: Cuachta (sean)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ga: Innéacsaithe (sean)
