okular_djvu - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Publisher
gl: Editor

en: Type of document
gl: Tipo de documento

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Component Files
gl: Ficheiros compoñentes

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
gl: Descoñecido

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
gl: Páxina única

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
gl: Feixe

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
gl: Indirecto

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
gl: Feixe (vello)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
gl: Indexado (vello)
