okular_fictionbook - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
gl: O documento non é un FictionBook correcto.

en: Unable to open document: %1
gl: Non se pode abrir o documento: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
gl: O documento non é un arquivo ZIP correcto.

en: Invalid document structure (main directory is missing)
gl: A estrutura do documento é incorrecta, falta o directorio principal.

en: No content found in the document
gl: Non se atopou contido no documento.

en: Invalid XML document: %1
gl: Documento XML incorrecto: %1

en: FictionBook Backend Configuration
gl: Configuración da infraestrutura de FictionBook
