okular - en to he translation catalogue (971 entries)

en: Okular, a universal document viewer
he: Okular, מציג מסמכים אוניברסלי

en: (C) 2002 Wilco Greven, Christophe Devriese
    (C) 2004-2005 Enrico Ros
    (C) 2005 Piotr Szymanski
    (C) 2004-2017 Albert Astals Cid
    (C) 2006-2009 Pino Toscano
he: (C) 2002 וליקו גריבן, כריסטוף דבריאז
    (C) 2004-2005 אנריקו רוס
    (C) 2005 פיוטר ז׳ימנסקי
    (C) 2004-2017 אלברט אסטלס סיד
    (C) 2006-2009 פינו טוסקנו

en: Pino Toscano
he: פינו טוסקנו

en: Former maintainer
he: מתחזק קודם

en: Tobias Koenig
he: טוביאס קניג

en: Lots of framework work, FictionBook backend and former ODT backend
he: הרבה עבודה על קוד התשתית, ומנגנוני ODT ו־FictionBook

en: Albert Astals Cid
he: אלברט אסטלס סיד

en: Developer
he: מפתח

en: Piotr Szymanski
he: פיוטר ז׳ימנסקי

en: Created Okular from KPDF codebase
he: ייצר את Okular מקוד הבסיס של KPDF

en: Enrico Ros
he: אנריקו רוס

en: KPDF developer
he: מפתח KPDF

en: Eugene Trounev
he: יוג׳ין טרונב

en: Annotations artwork
he: עבודת אומנות של הסברי הצד

en: Jiri Baum - NICTA
he: ג׳ירי באום - NICTA

en: Table selection tool
he: כלי לבחירת טבלאות

en: Fabio D'Urso
he: פאביו ד׳אורסו

en: Annotation improvements
he: שיפורי פירושים

en: Go to page %1
he: מעבר לעמוד %1

en: Open external file
he: פתיחת קובץ חיצוני

en: Execute '%1'...
he: הרצת ‚%1’…

en: First Page
he: עמוד ראשון

en: Previous Page
he: עמוד קודם

en: Next Page
he: עמוד הבא

en: Last Page
he: עמוד אחרון

en: Back
he: אחורה

en: Forward
he: קדימה

en: Quit
he: יציאה

en: Start Presentation
he: התחלת המצגת

en: End Presentation
he: סיום המצגת

en: Find...
he: חיפוש…

en: Go To Page...
he: מעבר לעמוד…

en: Play sound...
he: ניגון קטע שמע…

en: JavaScript Script
he: סקריפט JavaScript

en: Play movie...
he: ניגון סרטון…

en: Play movie
he: ניגון סרטון

en: Stop movie
he: עצירת הסרטון

en: Pause movie
he: השהיית סרטון

en: Resume movie
he: המשך צפייה בסרטון

en: This Okular is built without audio support
he: ה־Okular הזה נבנה ללא תמיכה בשמע

en: Backend Selection
he: בחירת מנגנון

en: <qt>More than one backend found for the MIME type:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Please select which one to use:</qt>
he: <qt>קיים יותר ממנגנון אחד לסוג הקובץ:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />נא לבחור באיזה להשתמש:</qt>

[ctx: @info %1 is a page size]
en: Most pages are %1.
he: רוב הדפים הם %1.

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Portrait %1
he: לאורך %1

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Landscape %1
he: לרוחב %1

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 × %2 in (%3)
he: %1 × %2 אינץ׳ (%3)

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 × %2 mm (%3)
he: %1 × %2 מ״מ (%3)

en: Continuing search from beginning
he: החיפוש ממשיך מההתחלה

en: Continuing search from bottom
he: החיפוש ממשיך מהסוף

en: Can not find a plugin which is able to handle the document being passed.
he: לא ניתן למצוא תוסף אשר יכול לטפל במסמך שהועבר.

[ctx: remove a collection of annotations from the page]
en: remove annotations
he: הסרת פירושים

en: The document is trying to execute an external application and, for your safety, Okular does not allow that.
he: המסמך מנסה להריץ יישום חיצוני, ולמען ביטחונך, Okular לא מרשה זאת.

en: No application found for opening file of mimetype %1.
he: לא נמצא יישום לפתיחה של קובץ מסוג %1.

en: Could not open a temporary file
he: לא ניתן לפתוח קובץ זמני

en: Print conversion failed
he: המרה להדפסה נכשלה

en: Printing process crashed
he: תהליך ההדפסה קרס

en: Printing process could not start
he: לא ניתן להתחיל את תהליך ההתחלה

en: Printing to file failed
he: ההדפסה לקובץ נכשלה

en: Printer was in invalid state
he: המדפסת הייתה במצב לא תקין

en: Unable to find file to print
he: לא ניתן למצוא את הקובץ להדפסה

en: There was no file to print
he: לא היה שום קובץ להדפסה

en: Could not find a suitable binary for printing. Make sure CUPS lpr binary is available
he: לא נמצא קובץ בינרי מתאים להדפסה. נא לוודא שהבינרי של CUPS בשם lpr זמין

en: The page print size is invalid
he: גודל הדפסת העמוד שגוי

en: Could not open '%1'. File does not exist
he: לא ניתן לפתוח את ‚%1’. הקובץ לא קיים

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Author
he: מחבר

en: Creator
he: יוצר

en: Producer
he: מפיק

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Pages
he: עמודים

en: Created
he: נוצר

en: Modified
he: שונה

en: MIME Type
he: טיפוס נתונים

en: Category
he: קטגוריה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: File Path
he: נתיב הקובץ

en: File Size
he: גודל הקובץ

en: Page Size
he: גודל הדף

[ctx: Add an annotation to the page]
en: add annotation
he: הוספת פירוש

[ctx: Remove an annotation from the page]
en: remove annotation
he: הסרת פירוש

[ctx: Modify an annotation's internal properties (Color, line-width, etc.)]
en: modify annotation properties
he: שינוי תוכן פירוש

[ctx: Translate an annotation's position on the page]
en: translate annotation
he: תרגום פירוש

[ctx: Change an annotation's size]
en: adjust annotation
he: כוונון פירוש

[ctx: Generic text edit command]
en: edit text
he: עריכת טקסט

[ctx: Edit an annotation's text contents]
en: edit annotation contents
he: עריכת תוכן פירוש

[ctx: Edit an form's text contents]
en: edit form contents
he: עריכת תוכן טופס

[ctx: Edit a list form's choices]
en: edit list form choices
he: עריכת רשימת בחירות בטופס

[ctx: Edit a combo form's selection]
en: edit combo form selection
he: עריכת ברירות בתיבות משולבות בטופס

[ctx: Edit the state of a group of form buttons]
en: edit form button states
he: עריכת מצבי כפתורים בטופס

en: Plain &Text...
he: טקסט &פשוט…

en: Print Options
he: אפשרויות הדפסה

en: Fit to printable area
he: התאמה לאזור ההדפסה

en: Fit to full page
he: התאמה לעמוד מלא

en: Scale mode:
he: מצב קנה מידה:

en: Do not show this message again
he: לא להציג את ההודעה הזאת שוב

en: Not Available
he: לא זמין

[ctx: 'source' is a source file]
en: Source: %1
he: מקור: %1

en: &Default Font:
he: &גופן ברירת מחדל:

en: Version
he: גרסה

en: Serial Number
he: מספר סידורי

en: Issuer
he: מנפיק

en: Issued On
he: הונפק ב־

en: Expires On
he: תפוגת התוקף

[ctx: The person/company that made the signature]
en: Subject
he: נושא

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Key Usage
he: שימוש במפתח

en: V%1
he: גרסה %1

en: %1 (%2 bits)
he: %1 (%2 סיביות)

en: Property
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Pop-up Note
he: הערה קופצת

en: Typewriter
he: מכונת כתיבה

en: Inline Note
he: הערה פנימית

en: Straight Line with Comment
he: קו ישר עם הערה

en: Straight Line
he: קו ישר

en: Polygon with Comment
he: מצולע עם הערה

en: Polygon
he: מצולע

en: Geometry with Comment
he: צורה הנדסית עם הערה

en: Geometry
he: גאומטריה

en: Highlight with Comment
he: הדגשה עם הערה

en: Highlight
he: הדגשה

en: Squiggle with Comment
he: שרבוט עם הערה

en: Squiggle
he: שרבוט

en: Underline with Comment
he: קו תחתון עם הערה

en: Underline
he: קו תחתון

en: Strike Out with Comment
he: קו חוצה עם הערה

en: Strike Out
he: קו חוצה

en: Stamp with Comment
he: חותמת עם הערה

en: Stamp
he: חותמת

en: Freehand Line with Comment
he: ציור ביד חופשית עם הערה

en: Freehand Line
he: ציור ביד חופשית

en: Caret
he: סמן כתיבה

en: File Attachment
he: קובץ מצורף

en: Sound
he: שמע

en: Movie
he: סרטון

[ctx: Caption for a screen annotation]
en: Screen
he: מסך

[ctx: Caption for a widget annotation]
en: Widget
he: יישומון

[ctx: Caption for a rich media annotation]
en: Rich Media
he: מדיה עשירה

[ctx: Unknown author]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Author: %1
he: מחבר: %1

en: Where do you want to save %1?
he: היכן לשמור את %1?

en: Could not open "%1" for writing. File was not saved.
he: לא ניתן לפתוח את „%1” לכתיבה. הקובץ לא נשמר.

en: The signature is cryptographically valid.
he: החתימה תקפה קריפטוגרפית.

en: The signature is cryptographically invalid.
he: החתימה שגויה קריפטוגרפית.

en: Digest Mismatch occurred.
he: אין התאמת תקציר.

en: The signature CMS/PKCS7 structure is malformed.
he: מבנה ה־CMS/PKCS7 של החתימה מעורער.

en: The requested signature is not present in the document.
he: החתימה המבוקשת לא נמצאת במסמך.

en: The signature could not be verified.
he: לא ניתן לאמת את החתימה.

en: Certificate is Trusted.
he: האישור מהימן.

en: Certificate issuer isn't Trusted.
he: מנפיק האישור לא מהימן.

en: Certificate issuer is unknown.
he: מנפיק האישור לא מוכר.

en: Certificate has been Revoked.
he: האישור נשלל.

en: Certificate has Expired.
he: תוקף האישור פג.

en: Certificate has not yet been verified.
he: האישור עדיין לא תוקף.

en: Certificate validation in progress
he: מתבצע תיקוף אישור

en: Unknown issue with Certificate or corrupted data.
he: תקלה לא ידועה באישור או שנתוניו הושחתו.

en: Unknown Algorithm
he: אלגוריתם לא ידוע

en: Unknown Type
he: סוג לא ידוע

en: Digital Signature
he: חתימה דיגיטלית

en: Non-Repudiation
he: אי־התכחשות

en: Encrypt Keys
he: הצפנת מפתחות

en: Decrypt Keys
he: פענוח מפתחות

en: Key Agreement
he: הסכם מפתח

en: Sign Certificate
he: חתימת אישור

en: Sign CRL
he: חתימת אישורים בטלים

en: Encrypt Only
he: הצפנה בלבד

en: No Usage Specified
he: לא צוין שימוש

en: The document has not been modified since it was signed.
he: המסמך לא נערך מאז שנחתם.

en: The revision of the document that was covered by this signature has not been modified;
    however there have been subsequent changes to the document.
he: מהדורת המסמך שכוסתה על ידי החתימה הזאת לא נערכה,
    אם זאת היו שינויים למסמך לאחר החתימה.

en: The document has been modified in a way not permitted by a previous signer.
he: המסמך נערך בדרך שלא מוסכמת על מי שחתם קודם לכן.

en: The document integrity verification could not be completed.
he: אימות שלמות המסמך לא הושלם.

en: This document has unsigned signature fields.
he: במסמך יש שדות חתימה שלא נחתמו.

en: This document is digitally signed.
he: המסמך הזה חתום דיגיטלית.

en: This document is digitally signed. There have been changes since last signed.
he: המסמך הזה חתום דיגיטלית. נערכו שינויים מאז החתימה האחרונה.

en: This document is digitally signed. Some of the signatures could not be validated properly.
he: המסמך הזה חתום דיגיטלית. את חלק מהחתימות לא ניתן לתקף כראוי.

en: Unsigned Signature %1
he: חתימה לא חתומה %1

en: Field: %1 on page %2
he: שדה: %1 בעמוד %2

en: Rev. %1: Signed By %2
he: מהדורה %1: נחתמה על ידי %2

en: Signing Time: %1
he: מועד החתימה: %1

en: Reason: %1
he: סיבה: %1

en: Location: %1
he: מקום: %1

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Red
he: אדום

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Orange
he: כתום

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Yellow
he: צהוב

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Green
he: ירוק

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Cyan
he: ציאן

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Blue
he: כחול

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Magenta
he: מג׳נטה

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: White
he: לבן

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Gray
he: אפור

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Black
he: שחור

[ctx: @item:inlistbox]
en: Width %1
he: רוחב %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (No annotation selected)
he: עובי שורת פירוש (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color (No annotation selected)
he: צבע פירוש (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (No annotation selected)
he: צבע מילוי פירוש (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity (No annotation selected)
he: אטימות פירוש (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (No annotation selected)
he: גופן פירוש (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu (No annotation selected)
he: הוספת הפירוש הנוכחי לתפריט הפירושים המהירים (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (No annotation selected)
he: הגבלת יחס גובה־רוחב של הצורה ל־1:1 או זווית קווית בצעדים של 15° (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool (No annotation selected)
he: הגדרות מתקדמות לכלי הפירוש הנוכחי (לא נבחר פירוש)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width
he: עובי קו פירוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (Current annotation has no line width)
he: עובי קו פירוש (לפירוש הנוכחי אין עובי קו)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation text color
he: צבע טקסט פירוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation border color
he: צבע גבול פירוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color
he: צבע פירוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color
he: צבע מילוי פירוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (Current annotation has no fill color)
he: צבע מילוי פירוש (לפירוש הנוכחי אין צבע מילוי)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font
he: גופן פירוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (Current annotation has no font)
he: גופן פירוש (לפירוש הנוכחי אין גופן)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain line angle to 15° steps
he: הגבלת זווית הקו לצעדים של 15°

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1
he: הגבלת יחס הצורה ל־1:1

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (Not supported by current annotation)
he: הגבלת יחס הצורה ל־1:1 או לזווית של בצעדים של 15° (אין תמיכה בפירוש הנוכחי)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity
he: אטימות פירוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu
he: הוספת הפירוש הנוכחי לתפריט הפירושים המהירים

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool
he: הגדרות מתקדמות לכלי הפירוש הנוכחי

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Color
he: צבע

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Fill Color
he: צבע מילוי

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Transparent
he: שקוף

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom Color...
he: צבע בהתאמה אישית…

[ctx: @title:window]
en: Select color
he: בחירת צבע

en: &Annotations
he: &פירושים

[ctx: @action:intoolbar Hide the toolbar]
en: Hide
he: הסתרה

[ctx: @action:intoolbar Show the builtin annotation toolbar]
en: Show more annotation tools
he: הצגת כלי פירוש נוספים

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Highlighter
he: מדגיש

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Underline
he: קו תחתון

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Squiggle
he: שרבוט

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Strike Out
he: קו חוצה

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Typewriter
he: מכונת כתיבה

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Inline Note
he: הערה פנימית

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Popup Note
he: הערה קופצת

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Freehand Line
he: ציור ביד חופשית

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Straight line
he: קו ישר

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Arrow
he: חץ

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Rectangle
he: מרובע

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Ellipse
he: אליפסה

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Polygon
he: מצולע

[ctx: @action]
en: Geometrical shapes
he: צורות הנדסיות

[ctx: @action]
en: Stamp
he: חותמת

[ctx: @action:intoolbar Show list of quick annotation tools]
en: Quick Annotations
he: פירושים זריזים

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose an annotation tool from the quick annotations
he: נא לבחור כלי פירוש מהפירושים המהירים

en: Quick Annotation Bar
he: סרגל פירושים זרירים

[ctx: @action:intoolbar Add current annotation tool to the quick annotations list]
en: Add to Quick Annotations
he: הוספה לפירושים הזריזים

[ctx: @action:intoolbar When checked keep the current annotation tool active after use]
en: Keep Active
he: להשאיר פעיל

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep the annotation tool active after use
he: לשמור את כלי הפירושים פעיל לאחר השימוש

[ctx: @action When checked, line annotations are constrained to 15° steps, shape annotations to 1:1 ratio]
en: Constrain Ratio and Angle of Annotation Tools
he: הגבלת היחס וזווית כלי הפירוש

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Font
he: גופן

[ctx: @action:intoolbar Current annotation advanced settings]
en: Annotation Settings
he: הגדרות פירושים

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Line width
he: עובי קו

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Opacity
he: אטימות

[ctx: Page label (number)]
en: Page %1 (%2)
he: עמוד %1 (%2)

en: Page %1
he: עמוד %1

en: Annotation | %1 Annotations
he[0]: פירוש
he[1]: שני פירושים
he[2]: %1 פירושים
he[3]: %1 פירושים

en: &Open Pop-up Note
he: &פתיחת הערה בחלונית

en: Copy Text to Clipboard
he: העתקת טקסט ללוח הגזירים

en: Copy forbidden by DRM
he: ה־DRM אוסר העתקה

en: &Delete
he: מ&חיקה

en: &Properties
he: מ&אפיינים

[ctx: %1 is the name of the file to save]
en: &Save '%1'...
he: &שמירת ‚%1’…

en: &Appearance
he: מ&ראה

en: &General
he: &כללי

en: &Author:
he: &מחבר:

en: Created:
he: נוצר:

en: Modified:
he: נערך:

en: Pop-up Note Properties
he: מאפייני הערה קופצת

en: Typewriter Properties
he: מאפייני מכונת כתיבה

en: Inline Note Properties
he: מאפייני הערה פנימית

en: Straight Line Properties
he: מאפייני קו ישר

en: Polygon Properties
he: מאפייני מצולע

en: Geometry Properties
he: מאפייני גאומטריה

en: Text Markup Properties
he: מאפייני סימון טקסט

en: Stamp Properties
he: מאפייני חותמת

en: Freehand Line Properties
he: מאפייני ציור ביד חופשית

en: Caret Properties
he: מאפייני סמן כתיבה

en: File Attachment Properties
he: מאפייני קובץ מצורף

en: Sound Properties
he: מאפייני שמע

en: Movie Properties
he: מאפייני סרטון

en: Annotation Properties
he: מאפייני פירוש

en: Modified: %1
he: שונה: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a custom stamp symbol from file
he: נא לבחור סמל חותמת מותאם מקובץ

[ctx: @title:window file chooser]
en: Select custom stamp symbol
he: בחירת סימן חותמת משלך

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
he: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | קובצי סמלים (‎*.ico‏ ‎*.png‏ ‎*.xpm‏ ‎*.svg‏ ‎*.svgz)

[ctx: @info]
en: Could not load the file <filename>%1</filename>
he: לא ניתן לטעון את הקובץ <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Invalid file
he: קובץ שגוי

en: &Color:
he: &צבע:

en: &Opacity:
he: &שקיפות:

en: Icon:
he: סמל:

en: Comment
he: הערה

en: Help
he: עזרה

en: Insert
he: הוספה

en: Key
he: מפתח

en: New paragraph
he: פסקה חדשה

en: Note
he: הערה

en: Paragraph
he: פסקה

en: Font:
he: גופן:

en: Text &color:
he: &צבע טקסט:

en: &Align:
he: יי&שור:

en: Left
he: שמאל

en: Center
he: מרכז

en: Right
he: ימין

en: Border &width:
he: &עובי מסגרת:

en: Approved
he: אושר

en: As Is
he: כמו שהוא

en: Confidential
he: חסוי

en: Departmental
he: מחלקתי

en: Draft
he: טיוטה

en: Experimental
he: ניסוי

en: Expired
he: פג תוקף

en: Final
he: סופי

en: For Comment
he: להערות

en: For Public Release
he: לקהל הרחב

en: Not Approved
he: לא מאושר

en: Not For Public Release
he: לא לקהל הרחב

en: Sold
he: נמכר

en: Top Secret
he: סודי ביותר

en: Bookmark
he: סימנייה

en: Information
he: מידע

en: Stamp symbol:
he: סימן חותמת:

en: &Width:
he: &רוחב:

en: Line start:
he: התחלת שורה:

en: Line end:
he: סוף שורה:

en: Square
he: ריבוע

en: Circle
he: עיגול

en: Diamond
he: יהלום

en: Open Arrow
he: חץ פתוח

en: Closed Arrow
he: חץ סגור

en: None
he: ללא

en: Butt
he: חסום

en: Right Open Arrow
he: חץ פתוח ימני

en: Right Closed Arrow
he: חץ פתוח שמאלי

en: Slash
he: לוכסן

en: Leader line length:
he: אורך קו מוביל:

en: Leader line extensions length:
he: אורך הרחבות קו מוביל:

en: Enabled
he: פעיל

en: Shape fill:
he: מילוי צורה:

en: Type:
he: סוג:

en: Strike out
he: קו חוצה

en: Rectangle
he: מלבן

en: Ellipse
he: אליפסה

en: File attachment symbol:
he: סמל קובץ מצורף:

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Graph
he: תרשים

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Push Pin
he: נעץ

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Paperclip
he: מהדק

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Tag
he: תגית

[ctx: 'File' as normal file, that can be opened, saved, etc..]
en: File
he: קובץ

[ctx: Not available size]
en: N/A
he: לא קיים

en: No description available.
he: אין תיאור זמין.

en: Name:
he: שם:

en: Description:
he: תיאור:

en: Caret symbol:
he: סמל סמן כתיבה:

[ctx: Symbol for caret annotations]
en: None
he: ללא

en: Close this note
he: סגירת הערה

en: Options
he: אפשרויות

en: This annotation may contain LaTeX code.
    Click here to render.
he: פירוש זה עשוי להכיל קוד LaTeX.
    לחיצה כאן תעבד אותו.

en: Cannot find latex executable.
he: לא ניתן למצוא את קובץ ההפעלה של latex.

en: LaTeX rendering failed
he: עיבוד ה־LaTeX נכשל

en: Cannot find dvipng executable.
he: לא ניתן למצוא את קובץ ההפעלה של dvipng.

en: A problem occurred during the execution of the 'latex' command.
he: אירעה שגיאה בהפעלת פקודת ‚latex’.

en: A problem occurred during the execution of the 'dvipng' command.
he: אירעה שגיאה בהפעלת פקודת ‚dvipng’.

[ctx: %1 is the file name]
en: %1
    
    One bookmark | %1
    
    %2 bookmarks
he[0]: %1
    
    סימנייה אחת
he[1]: %1
    
    שתי סימניות
he[2]: %1
    
    %2 סימניות
he[3]: %1
    
    %2 סימניות

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Show for all documents
he: הצגה לכל המסמכים

en: Search...
he: חיפוש…

en: Go to This Bookmark
he: מעבר לסימנייה הזו

en: Rename Bookmark
he: שינוי שם הסימנייה

en: Remove Bookmark
he: הסרת הסימנייה

[ctx: Opens the selected document]
en: Open Document
he: פתיחת מסמך

en: Remove all Bookmarks for this Document
he: הסרת כל הסימניות מהמסמך הזה

en: Certificate Viewer
he: מציג אישורים

en: Export...
he: ייצוא…

en: General
he: כללי

en: Issued By
he: הונפק על ידי

en: Common Name(CN)
he: שם נפוץ(CN)

en: EMail
he: דוא״ל

en: Organization(O)
he: ארגון(O)

en: Issued To
he: הונפק לטובת

en: Validity
he: תוקף

en: Fingerprints
he: טביעות אצבע

en: SHA-1 Fingerprint
he: טביעת אצבע SHA-1

en: SHA-256 Fingerprint
he: טביעת אצבע SHA-256

en: Details
he: פרטים

en: Certificate Data:
he: נתוני אישור:

en: Where do you want to save this certificate?
he: איפה לשמור את האישור הזה?

en: Certificate File (*.cer)
he: קובץ אישור (‎*.cer)

en: Could not export the certificate
he: לא ניתן לייצא את האישור

[ctx: @title:menu]
en: &Color Mode
he: מצב &צבע

[ctx: @action Change Colors feature toggle action]
en: Change Colors
he: שינוי צבעים

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Normal Colors
he: צבעים &רגילים

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Invert Colors
he: הי&פוך צבעים

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Paper Color
he: החלפת &צבע הדף

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Dark && Light Colors
he: החלפת צבעים &כהים ובהירים

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Convert to &Black && White
he: המרה לשחור לבן

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert &Lightness
he: היפוך &בהירות

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert L&uma (sRGB Linear)
he: היפוך &לומה (sRGB קווי)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert Luma (&Symmetric)
he: היפוך לומה (&סימטרי)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue P&ositive
he: העברת הגוון ל&חיוב

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue N&egative
he: העברת הגוון ל&שלילה

note: i18n: tag tool attribute name
en: Red
he: אדום

note: i18n: tag tool attribute name
en: Green
he: ירוק

note: i18n: tag tool attribute name
en: Blue
he: כחול

note: i18n: tag tool attribute name
en: Yellow
he: צהוב

note: i18n: tag tool attribute name
en: Black
he: שחור

note: i18n: tag tool attribute name
en: White
he: לבן

note: i18n: tag tool attribute name
en: Arrow
he: חץ

note: i18n: tag tool attribute name
en: Yellow Highlighter
he: מדגיש צהוב

note: i18n: tag tool attribute name
en: Green Highlighter
he: מדגיש ירוק

note: i18n: tag tool attribute name
en: Insert Text
he: הוספת טקסט

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Draw border around links
he: ציור מסגרת מסביב לקישורים

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Change colors
he: שינוי צבעים

[ctx: @info Config dialog, accessibility page]
en: <b>Warning:</b> these options can badly affect drawing speed.
he: <b>אזהרה:</b> אפשרויות אלו יכולות לפגוע במהירות הציור באופן חמור.

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert colors
he: היפוך צבעים

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change paper color
he: החלפת צבע הנייר

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change dark & light colors
he: החלפת צבעים כהים ובהירים

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Convert to black & white
he: המרה לשחור לבן

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert lightness
he: היפוך בהירות

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (sRGB linear)
he: היפוך לומה (sRGB קווי)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (symmetric)
he: היפוך לומה (סימטרי)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue positive
he: העברת הגוון לחיוב

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue negative
he: העברת הגוון לשלילה

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Color mode:
he: מצב צבע:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Paper color:
he: צבע הנייר:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Dark color:
he: צבע כהה:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Light color:
he: צבע בהיר:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Threshold:
he: סף:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Contrast:
he: ניגודיות:

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech engine:
he: מנוע טקסט לדיבור:

[ctx: &label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech voice:
he: קול מקריא טקסט:

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Full Annotation Toolbar
he: סרגל כלי פירוש מלא

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Quick Annotation Toolbar
he: סרגל כלי פירוש זריז

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: Annotation toolbar:
he: סרגל כלי פירוש:

[ctx: @label:textbox Config dialog, annotations page]
en: Author:
he: יוצר:

[ctx: @info Config dialog, annotations page]
en: <b>Note:</b> the information here is used only for annotations. The information is saved in annotated documents, and so will be transmitted together with the document.
he: <b>לתשומת לבך:</b> המידע כאן משמש רק את הפירושים. המידע נשמר במסמכים עם הפירושים ויועבר יחד עם המסמך.

[ctx: @label Config dialog, annotations page, heading line for Quick Annotations tool manager]
en: <h3>Quick Annotation Tools</h3>
he: <h3>כלי פירוש זריזים</h3>

[ctx: @info:whatsthis Config dialog, editor page]
en: Choose the editor you want to launch when Okular wants to open a source file.
he: נא לבחור את העורך שיופעל כש־Okular רוצה לפתוח קובץ מקור.

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Custom Text Editor
he: עורך טקסט מותאם אישית

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Emacs client
he: לקוח Emacs

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Lyx client
he: לקוח Lyx

[ctx: @label:listbox Config dialog, editor page]
en: Editor:
he: עורך:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <qt>Set the command of a custom text editor to be launched.<br />
    You can also put few placeholders:
    <ul>
      <li>%f - the file name</li>
      <li>%l - the line of the file to be reached</li>
      <li>%c - the column of the file to be reached</li>
    </ul>
    If %f is not specified, then the file name is appended to the specified command.
he: <qt>הגדרת הפקודה שתריץ עורך טקסט מותאם אישית.<br />
    ניתן להוסיף גם כן כמה שומרי מקום:
    <ul>
      <li>%f - עבור שם הקובץ</li>
      <li>%l - השורה שאליה יש להגיע בתוך הקובץ</li>
      <li>%c - העמודה שאליה יש להגיע בתוך הקובץ</li>
    </ul>
    אם לא צויין שומר המקום %f, שם הקובץ יתווסף לסוף הפקודה שצויינה.

[ctx: @label:textbox Config dialog, editor page]
en: Command:
he: פקודה:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Use smooth scrolling
he: להשתמש בגלילה חלקה

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Appearance:
he: מראה:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show scrollbars
he: הצגת פסי גלילה

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Link the thumbnails with the page
he: קישור התמונות הממוזערות עם העמוד

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show hints and info messages
he: הצגת רמזים והודעות מידע

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Notify about embedded files, forms, or signatures
he: להודיע על קבצים מוטמעים, טפסים או חתימות

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Display document title in titlebar if available
he: הצגת כותרת המסמך בשורת הכותרת אם ניתן

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display file name only
he: הצגת שם הקובץ בלבד

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display full file path
he: הצגת נתיב הקובץ המלא

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: When not displaying document title:
he: כשכותרת המסמך לא מוצגת:

[ctx: @label:listbox Config dialog, general page]
en: Use custom background color:
he: להשתמש בצבע רקע בהתאמה אישית:

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Program features:
he: יכולות התוכנית:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open new files in tabs
he: פתיחת קבצים חדשים בלשוניות

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Switch to existing tab if file is already open
he: מעבר ללשונית הקיימת אם הקובץ כבר פתוח

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Obey DRM limitations
he: ציות למגבלות DRM (ניהול זכויות דיגיטליות)

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Reload document on file change
he: רענון המסמך עם שינוי הקובץ

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show backend selection dialog
he: הצגת חלונית בחירת מנגנון

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Right to left reading direction
he: כיוון קריאה מימין לשמאל

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open in continuous mode by default
he: פתיחה במצב רציף כברירת מחדל

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: When using Browse Tool, wrap cursor at screen edges
he: בעת שימוש בכלי העיון, לגרום לסמן לגלוש בקצוות המסך

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Overview columns:
he: עמודות סקירה:

[ctx: @info:tooltip Config dialog, general page]
en: Defines how much of the current viewing area will still be visible when pressing the Page Up/Down keys.
he: מגדיר כמה מאזור התצוגה עדיין יהיה גלוי בלחיצה על המקשים Page Up/Down.

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Page Up/Down overlap:
he: חפיפת Page Up/Down:

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Width
he: התאמה לרוחב

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Page
he: התאמה לעמוד

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Auto Fit
he: התאמה אוטומטית

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Defines the default zoom mode for files which were never opened before. For files which were opened before the previous zoom is applied.
he: מגדיר את רמת התקריב כברירת המחדל לקבצים שנפתחים לראשונה. על קבצים שכבר נפתחו בעבר חלה רמת התקריב מהפעם הקודמת.

[ctx: label:listbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Default zoom:
he: תקריב אוטומטי:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable transparency effects
he: הפעלת אפקטי שקיפות

[ctx: @label Config dialog, performance page]
en: CPU usage:
he: ניצולת מעבד:

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Low
he: נמוכה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Normal (default)
he: רגילה (ברירת מחדל)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Aggressive
he: כוחנית

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Greedy
he: חמדנית

[ctx: @label:listbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Memory usage:
he: שימוש בזיכרון:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text antialias
he: הפעלת החלקת קצוות גופנים

[ctx: @title:group Config dialog, performance page]
en: Rendering options:
he: אפשרויות עיבוד:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable graphics antialias
he: הפעלת החלקת קצוות גרפיים

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text hinting
he: הפעלת רימוז טקסט

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
he: כמה שפחות זיכרון בשימוש. לא נעשה שימוש חוזר בפריטים. (עבור מערכות עם מגבלת זיכרון.)

en: A good compromise between memory usage and speed gain. Preload next page and boost searches. (For systems with 2GB of memory, typically.)
he: הפשרה הטובה ביותר בין שימוש בזיכרון למהירות. הדף הבא נטען מראש והחיפוש מואץ. (לרוב, עבור מערכות עם 2G זיכרון)

en: Keeps everything in memory. Preload next pages. Boost searches. (For systems with more than 4GB of memory.)
he: הכל נשמר בזיכרון. הדפים הבאים נטענים מראש. החיפוש מואץ. (עבור מערכות עם יותר מ־4G זיכרון)

en: Loads and keeps everything in memory. Preload all pages. (Will use at maximum 50% of your total memory or your free memory, whatever is bigger.)
he: טוען ושומר הכול בזיכרון. טעינה מראש של כל העמודים. (ישתמש בעד 50% מסך הזיכרון הכולל או הפנוי שלך, מה שגדול יותר.)

[ctx: Spinbox prefix: Advance automatically: every n seconds]
en: every
he: כל

[ctx: Advance every %1 seconds]
en:  second |  seconds
he[0]:  שנייה
he[1]:  שניות
he[2]:  שניות
he[3]:  שניות

[ctx: @label:spinbox Config dialog, presentation page]
en: Advance automatically:
he: התקדמות אוטומטית:

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Loop after last page
he: חזרה בלולאה אחרי העמוד האחרון

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap left/right side to go back/forward
he: יש לגעת בצדדים השמאלי/ימני כדי להתקדם/לחזור

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap anywhere to go forward
he: נגיעה בכל מיקום תקדם קדימה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Disabled
he: מושבת

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Touch navigation:
he: ניווט במגע:

[ctx: @label:chooser Config dialog, presentation page]
en: Background color:
he: צבע רקע:

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Hidden after delay
he: הסתרה לאחר השהיה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always visible
he: תמיד גלוי

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always hidden
he: תמיד מוסתר

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Mouse cursor:
he: סמן העכבר:

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show progress indicator
he: הצגת מחוון התקדמות

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show summary page
he: הצגת עמוד סיכום

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Instant (Never use animations)
he: מיידי (לעולם לא להשתמש בהנפשות)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Replace
he: החלפה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Random transition
he: מעברון אקראי

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds vertical
he: התמזגות אופקית

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds horizontal
he: התמזגות אנכית

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box in
he: מסגור פנימה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box out
he: מסגור החוצה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Dissolve
he: התמוססות

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Fade
he: עמעום

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter down
he: נצנוץ מטה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right
he: נצנוץ ימינה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right-down
he: נצנןץ ימינה־מטה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal in
he: פיצול אופקי פנימה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal out
he: פיצול אנכי החוצה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical in
he: פיצול אנכי פנימה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical out
he: פיצול אופקי החוצה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe down
he: ניגוב מטה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe right
he: ניגוב ימינה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe left
he: ניגוב שמאלה

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe up
he: ניגוב מעלה

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Default transition:
he: מעברון ברירת מחדל:

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Preferred screen:
he: מסך מועדף:

[ctx: @label Config dialog, presentation page, heading line for drawing tool manager]
en: <h3>Drawing Tools</h3>
he: <h3>כלי ציור</h3>

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Current Screen
he: המסך הנוכחי

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Default Screen
he: מסך ברירת המחדל

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...). %2 is the screen manufacturer name. %3 is the screen model name. %4 is the screen name like DVI-0]
en: Screen %1 (%2 %3 %4)
he: מסך %1 (%2 %3 %4)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...), hopefully not 0.]
en: Screen %1 (disconnected)
he: מסך %1 (מנותק)

en: Drawing Tool: %1
he: כלי ציור: %1

en: Eraser
he: מוחק

en: &Name:
he: &שם:

en: &Type:
he: &סוג:

en: Appearance
he: מראה

en: Text markup
he: סימון טקסט

en: Geometrical shape
he: צורה הנדסית

en: Create annotation tool
he: יצירת כלי פירוש

en: Edit annotation tool
he: עריכת כלי פירוש

en: Color:
he: צבע:

en: &Pen Width:
he: עובי &עט:

[ctx: Suffix for the pen width, eg '10 px']
en:  px
he:  פיקסלים

en: Create drawing tool
he: יצירת כלי ציור

en: Edit drawing tool
he: עריכת כלי ציור

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: @title:window]
en: Embedded Files
he: קבצים משובצים

[ctx: @action:button]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @title:column]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:column]
en: Description
he: תיאור

[ctx: @title:column]
en: Size
he: גודל

[ctx: @title:column]
en: Created
he: נוצר

[ctx: @title:column]
en: Modified
he: שונה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Save As...
he: &שמירה בשם…

[ctx: @action:inmenu]
en: &View...
he: &תצוגה…

en: Could not load print preview part
he: אין אפשרות לטעון את רכיב התצוגה המקדימה

en: Print Preview
he: תצוגה מקדימה לפני הדפסה

en: Close
he: סגירה

[ctx: Find text]
en: F&ind:
he: &חיפוש:

en: Text to search for
he: טקסט לחיפוש

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
he: הבא

en: Jump to next match
he: מעבר לתוצאה הבאה

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
he: הקודם

en: Jump to previous match
he: קפיצה לתוצאה הבאה

en: Modify search behavior
he: שינוי התנהגות החיפוש

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: From current page
he: מהדף הנוכחי

en: Find as you type
he: איתור בזמן הקלדה

en: All Files (*)
he: כל הקבצים (*)

en: Unsigned Signature Field (Click to Sign)
he: שדה חתימה לא חתומה (לחיצה לחתימה)

en: &Sign...
he: &חתימה…

en: Signature Properties
he: מאפייני חתימה

en: Search Options
he: אפשרויות חיפוש

[ctx: Enable case sensitive search in the side navigation panels]
en: Case Sensitive
he: תלוי רישיות

[ctx: Enable regular expression search in the side navigation panels]
en: Regular Expression
he: ביטוי רגולרי

en: Layers
he: שכבות

[ctx: Layouted like: '5 [pages] of 10']
en: of
he: מתוך

en: Zoom
he: הגדלה

en: Zoom to 100%
he: תקריב של 100%

en: Rotate &Right
he: סיבוב &ימינה

[ctx: Rotate right]
en: Right
he: ימינה

en: Rotate &Left
he: סיבוב &שמאלה

[ctx: Rotate left]
en: Left
he: שמאלה

en: Original Orientation
he: כיוון תצוגה מקורי

en: &Trim View
he: קיצוץ &תצוגה

en: &Trim Margins
he: &הורדת שוליים

en: Trim To &Selection
he: קיצוץ ל&בחירה

en: Fit &Width
he: התאמה &לרוחב

en: Fit &Page
he: התאמה ל&עמוד

en: &Auto Fit
he: ה&תאמה אוטומטית

en: Fit Wi&ndow to Page
he: התאמת חלון ל&עמוד

en: &View Mode
he: מצב &תצוגה

[ctx: @item:inmenu]
en: &Single Page
he: עמוד י&חיד

[ctx: @item:inmenu]
en: &Facing Pages
he: עמודים &זה מול זה

[ctx: @item:inmenu]
en: Facing Pages (&Center First Page)
he: עמודים זה מול זה (&מרכוז העמוד הראשון)

[ctx: @item:inmenu]
en: &Overview
he: &סקירה

en: &Continuous
he: &מתמשך

[ctx: @action page layout]
en: Use Right to Left Reading Direction
he: להשתמש בכיוון קריאה מימין לשמאל

en: &Browse
he: &עיון

en: &Zoom
he: &תקריב

en: Area &Selection
he: בחירת &אזור

en: &Text Selection
he: בחירת &טקסט

en: T&able Selection
he: בחירת &טבלה

en: &Magnifier
he: מ&גדיל

[ctx: @action]
en: Selection Tools
he: כלי בחירה

en: Digitally &Sign...
he: חתימה &דיגיטלית…

en: Speak Whole Document
he: הקראת המסמך כולו

en: Speak From Current Page
he: הקראה מהעמוד הנוכחי

en: Speak Current Page
he: הקראת העמוד הנוכחי

en: Stop Speaking
he: הפסקת הקראה

en: Pause/Resume Speaking
he: השהיית/המשך דיבור

en: Scroll Up
he: דפדוף כלפי מעלה

en: Scroll Down
he: דפדוף כלפי מטה

en: Scroll Page Up
he: גלילת עמוד מעלה

en: Scroll Page Down
he: גלילת עמוד מטה

en: Show Forms
he: הצגת טפסים

en:  Loaded a one-page document. |  Loaded a %1-page document.
he[0]:  נטען מסמך של עמוד אחד.
he[1]:  נטען מסמך של שני עמודים.
he[2]:  נטען מסמך של %1 עמודים.
he[3]:  נטען מסמך של %1 עמודים.

en: Copy Table Contents to Clipboard
he: העתקת תוכן הטבלה ללוח הגזירים

en: Text (1 character) | Text (%1 characters)
he[0]: טקסט (תו אחד)
he[1]: טקסט (שני תווים)
he[2]: טקסט (%1 תווים)
he[3]: טקסט (%1 תווים)

en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

en: Speak Text
he: הקראת הטקסט

en: Image (%1 × %2 pixels)
he: תמונה (%1 × %2 פיקסלים)

en: Save to File…
he: שמירה לקובץ…

en: Image [%1 × %2] copied to clipboard.
he: התמונה [%1 × %2] הועתקה ללוח הגזירים.

en: Save file
he: שמירת קובץ

en: Images (*.png *.jpeg)
he: תמונות (‎*.png‏ ‎*.jpeg)

en: File not saved.
he: הקובץ לא נשמר.

en: Image [%1 × %2] saved to %3 file.
he: התמונה [%1 × %2] נשמרה לקובץ %3.

en: Copy Text
he: העתקת הטקסט

en: Go to '%1'
he: מעבר אל ‚%1’

en: Fit Width
he: התאמה לרוחב

en: Fit Page
he: התאמה לעמוד

en: Auto Fit
he: התאמה אוטומטית

en: Search for '%1' with
he: חיפוש אחר '%1' בעזרת

en: Configure Web Shortcuts...
he: הגדרת קיצורי רשת…

en: Follow This Link
he: מעקב אחר הקישור הזה

en: Play this Sound
he: השמעת הצליל הזה

en: Stop Sound
he: עצירת שמע

en: Copy Link Address
he: העתקת כתובת הקישור

en: Search for '%1' in this document
he: חיפוש אחר ‚%1’ במסמך הזה

en: Welcome
he: ברוך בואך

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
he: בחירת אזור להגדלה. לחיצה ימנית להקטנה.

en: Click to see the magnified view.
he: לחיצה תעביר לתצוגה המוגדלת.

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
he: יש לצייר מלבן סביב הטקסט/הגרפיקה להעתקה.

en: Select text
he: בחירת טקסט

en: Draw a rectangle around the table, then click near edges to divide up; press Esc to clear.
he: יש לצייר מלבן סביב הטבלה, לאחר מכן ללחוץ ליד הקצבות כדי לחלק לחלקים קטנםי יותר, Esc לפינוי.

en: All your signing certificates are either not valid yet or are past their validity date.
he: כל אישורי החתימה שלך לא תקפים עדיין או שתאריך התפוגה שלהם חלף.

en: There are no available signing certificates.<br/>For more information, please see the section about <a href="%1">Adding Digital Signatures</a> in the manual.
he: אין אישורים זמינים לחתימה.<br/>למידע נוסף, נא לקרוא את הסעיף <a href="%1">הוספת חתימות דיגיטליות</a> במדריך.

en: You have unsaved changes. Please save the document before signing it.
he: יש שינויים שלא שמרת. נא לשמור את המסמך טרם חתימתו.

en: Draw a rectangle to insert the signature field
he: יש לצייר ריבוע כדי להוסיף את שדה החתימה

en: Draw a rectangle around the page area you wish to keep visible
he: נא לצייר מרובע סביב האזור בעמוד שאמור להישאר גלוי

[ctx: %1 is a file path]
en: Could not sign. Invalid certificate password or could not write to '%1'
he: לא ניתן לחתום. סיסמת האישור שגויה או שאי אפשר לכתוב אל ‚%1’

en: New Text Note
he: הערת טקסט חדשה

en: Text of the new note:
he: טקסט להערה החדשה:

en: Signed by: %1
    
    Date: %2
he: נחתם על ידי: %1
    
    תאריך: %2

[ctx: @info]
en: A signature of this size may be too small to read. If you would like to create a potentially more readable signature, press <interface>Start over</interface> and draw a bigger rectangle.
he: חתימה בגודל הזה תהיה קטנה מכדי לקרוא. כדי ליצור חתימה שכנראה תהיה קריאה יותר, יש ללחוץ על <interface>התחלה מחדש</interface> ולצייר מרובע גדול יותר.

[ctx: @action:button]
en: Start Over
he: התחלה מחדש

[ctx: @action:button]
en: Sign
he: חתימה

en: Author name
he: שם היוצר/ת

en: Author name for the annotation:
he: שם יוצר/ת הפירוש:

[ctx: Annotation tool]
en: Draw an ellipse (drag to select a zone)
he: ציור אליפסה (יש לגרור כדי לבחור אזור)

[ctx: Annotation tool]
en: Highlight text
he: הדגשת טקסט

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a freehand line
he: ציור קו ביד חופשית

[ctx: Annotation tool]
en: Inline Text Annotation (drag to select a zone)
he: הסבר צד עם טקסט פנימי (גרירה לבחירת אזור)

[ctx: Annotation tool]
en: Put a pop-up note
he: הצגת הערה קופצת

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a polygon (click on the first point to close it)
he: ציור מצולע (יש לחזור לנקודה הראשונה כדי לסגור אותו)

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a rectangle
he: ציור מלבן

[ctx: Annotation tool]
en: Squiggle text
he: שרבוט טקסט

[ctx: Annotation tool]
en: Put a stamp symbol
he: חותמת

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a straight line
he: ציור קו ישר

[ctx: Annotation tool]
en: Strike out text
he: חציית טקסט בקו

[ctx: Annotation tool]
en: Underline text
he: קו תחתון לטקסט

[ctx: Annotation tool]
en: Typewriter Annotation (drag to select a zone)
he: פירוש מכונת כתיבה (יש לגרור כדי לבחור אזור)

en: Highlighter
he: מדגיש

en: Add favorite annotation
he: הוספת פירוש מועדף

en: Custom annotation name:
he: שם פירוש מותאם אישית:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: Menu (view_orientation)
en: &Orientation
he: &כיוון תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks) i18n: ectx: Menu (okular_bookmarks)
en: &Bookmarks
he: &סימניות

note: i18n: ectx: ToolBar (OkularViewerToolBar)
en: Viewer Toolbar
he: הצגת סרגל כלים

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Annotations
he: פירושים

en: This document contains annotations or form data that were saved internally by a previous Okular version. Internal storage is <b>no longer supported</b>.<br/>Please save to a file in order to move them if you want to continue to edit the document.
he: המסמך מכיל פירושים או נתוני טפסים שנשמרו פנימית בגרסה קודמת של Okular. אחסון פנימי <b>לא נתמך עוד</b>.<br/>נא לשמור לקובץ כדי להעביר אותם ולהמשיך לערוך את המסמך.

en: This document has embedded files. <a href="okular:/embeddedfiles">Click here to see them</a> or go to File -> Embedded Files.
he: מסמך זה מכיל קבצים משובצים. <a href="okular:/embeddedfiles">ניתן ללחוץ כאן כדי לראות אותם</a> או לגשת לתפריט קובץ -> קבצים משובצים.

en: Signing in progress. You can adjust the position and size of the signature
he: מתבצעת חתימה. אפשר לכוון את מקום החתימה ואת גודלה

[ctx: @action:button finish the signing process]
en: Finish Signing
he: סיום חתימה

[ctx: Previous page]
en: Previous
he: הקודם

en: Go back to the Previous Page
he: חזרה לדף הקודם

en: Moves to the previous page of the document
he: מעבר לדף הקודם במסמך

[ctx: Next page]
en: Next
he: הבא

en: Advance to the Next Page
he: מעבר לדף הבא

en: Moves to the next page of the document
he: מעבר לדף הבא במסמך

en: Beginning of the document
he: תחילת המסמך

en: Moves to the beginning of the document
he: מעבר לתחילת המסמך

en: End of the document
he: סוף המסמך

en: Moves to the end of the document
he: מעבר לסוף המסמך

en: Rename the current bookmark
he: שינוי שם הסימנייה הנוכחית

en: Previous Bookmark
he: הסימנייה הקודמת

en: Go to the previous bookmark
he: מעבר לסימנייה הקודמת

en: Next Bookmark
he: הסימנייה הבאה

en: Go to the next bookmark
he: מעבר לסימנייה הבאה

en: Configure Okular...
he: הגדרת Okular…

en: Configure Viewer...
he: הגדרת מציג…

en: Configure Viewer Backends...
he: הגדרת מנגנוני הצפייה…

en: Configure Backends...
he: הגדרת מנגנונים…

en: About Backend
he: על המנגנון

en: Reloa&d
he: &טעינה מחדש

en: Reload the current document from disk.
he: רענון המסמך הנוכחי מהכונן.

en: Close &Find Bar
he: סגירת &סרגל החיפוש

en: Page Number
he: מספר העמוד

[ctx: @action]
en: Configure Color Modes...
he: הגדרת מצבי צבע…

en: Select All Text on Current Page
he: בחירת כל הטקסט בעמוד הנוכחי

en: Show S&idebar
he: הצגת סרגל &צד

en: Show &Page Bar
he: הצגת סרגל &עמוד

en: Show &Signatures Panel
he: הצגת לוח &חתימות

en: &Embedded Files
he: &קבצים משובצים

en: E&xport As
he: יי&צוא כקובץ

en: S&hare
he: &שיתוף

en: P&resentation
he: &מצגת

en: Open Con&taining Folder
he: &פתיחת התיקייה המכילה

en: &Import PostScript as PDF...
he: יי&בוא PostScript כ־PDF…

en: Switch Blackscreen Mode
he: החלפת מצב מסך שחור

en: Erase Drawing
he: מחיקת ציורים

en: Configure Annotations...
he: הגדרת פירושים…

en: Play/Pause Presentation
he: הצגת/השהיית מצגת

en: You have just modified the open document, but this kind of document can not be saved.
    Any modification will be lost once Okular is closed.
he: ערכת את המסמך הפתוח אך לא ניתן לשמור סוג כזה של מסמך.
    השינויים ילכו לאיבוד עם סגירת Okular.

en: Document can't be saved
he: אי אפשר לשמור את המסמך

en: Could not open '%1' (%2)
he: לא ניתן לפתוח את ‚%1’ (%2)

en: The loading of %1 has been canceled.
he: הטעינה של %1 בוטלה.

en: Could not open %1. Reason: %2
he: לא ניתן לפתוח את %1. הסיבה: %2

en: Configure Viewer Backends
he: הגדרת מנגנוני צפייה

en: Configure Backends
he: הגדרת מנגנונים

en: The program "ps2pdf" was not found, so Okular can not import PS files using it.
he: היישום „ps2pdf” לא נמצא, ולכן Okular לא יכול לייבא קובצי PS.

en: ps2pdf not found
he: ps2pdf לא נמצא

en: PostScript files (%1)
he: קובצי PostScript‏ (%1)

en: Importing PS file as PDF (this may take a while)...
he: ייבוא קובץ PS כקובץ PDF (יכול לקחת זמן מה)…

en: Please enter the password to read the document:
he: נא למלא את הסיסמה כדי לקרוא את המסמך:

en: Incorrect password. Try again:
he: סיסמה שגויה. נא לנסות שוב:

en: Document Password
he: סיסמת המסמך

en: This document has XFA forms, which are currently <b>unsupported</b>.
he: במסמך הזה יש טופסי XFA, כרגע <b>אין תמיכה</b> בהם.

en: This document has forms. Click on the button to interact with them, or use View -> Show Forms.
he: מסמך זה מכיל טפסים. ניתן ללחוץ על הלחצן כדי להשתמש בהם, או להשתמש בתפריט תצוגה -> הצגת טפסים.

en: All editing and interactive features for this document are disabled. Please save a copy and reopen to edit this document.
he: כל יכולות העריכה והתפעול של המסמך הזה מושבתות. נא לשמור עותק ולפתוח אותו מחדש כדי לערוך את המסמך הזה.

en: This document wants to be shown full screen.
    Leave normal mode and enter presentation mode?
he: המסמך רוצה למלא את המסך.
    לצאת מהמצב הרגיל ולעבור למצב מצגת?

en: Request to Change Viewing Mode
he: בקשה לשינוי מצב תצוגה

en: Enter Presentation Mode
he: כניסה למצב מצגת

en: Deny Request
he: דחיית הבקשה

en: Could not open %1. %2
he: לא ניתן לפתוח את %1. %2

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has unsaved changes but has been modified by another program. Reloading it will replace the unsaved changes with the changes made in the other program.<nl/><nl/>Do you want to continue reloading the file?
he: בקובץ <filename>%1</filename> יש שינויים שלא נשמרו אבל הוא נערך בתוכנית אחרת. טעינתו מחדש תחליף את השינויים שלא נשמרו בשינויים שנערכו בתוכנית השנייה.<nl/><nl/>להמשיך לטעון את הקובץ מחדש?

en: File Changed
he: קובץ נערך

en: Continue Reloading
he: להמשיך לטעון מחדש

en: Abort Reloading
he: ביטול טעינה מחדש

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has unsaved changes but has been modified by another program. Closing it will replace the unsaved changes with the changes made in the other program.<nl/><nl/>Do you want to continue closing the file?
he: בקובץ <filename>%1</filename> יש שינויים שלא נשמרו אבל הוא נערך בתוכנית אחרת. סגירתו תחליף את השינויים שלא נשמרו בשינויים שנערכו בתוכנית השנייה.<nl/><nl/>להמשיך לסגור את הקובץ?

en: Continue Closing
he: להמשיך לסגור

en: Abort Closing
he: ביטול סגירה

en: Do you want to save your changes to "%1" or discard them?
he: לשמור את השינויים שנערכו ב־„%1” או להשליך אותם?

en: Close Document
he: סגירת מסמך

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
he: הקישור מצביע על פעולת סגירת מסמך, אשר לא עובדת בשימוש במציג המשובץ.

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
he: הקישור מצביע על פעולת יציאה מיישום, אשר לא עובדת בשימוש במציג המשובץ.

en: Reloading the document...
he: המסמך נטען מחדש…

en: Contents
he: תכנים

en: Signatures
he: חתימות

en: Go to Page
he: מעבר לעמוד

en: &Page:
he: &עמוד:

en: Enter the new name of the bookmark:
he: נא למלא שם לסימנייה:

en: Rename this Bookmark
he: שינוי שם הסימנייה הזאת

en: Remove this Bookmark
he: הסרת הסימנייה

en: Save As
he: שמירה בשם

en: You have chosen to save an Okular Archive without the file name ending with the '%1' extension. That is not allowed, do you want to choose a new name?
he: בחרת לשמור ארכיון Okular ללא שם קובץ שמסתיים ב־‚%1’. זה אסור, שנבחר שם חדש?

en: Unsupported extension
he: סיומת קובץ לא נתמכת

[ctx: @action:button]
en: Choose New Name
he: בחירת שם חדש

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has been modified by another program. If you save now, any changes made in the other program will be lost. Are you sure you want to continue?
he: הקובץ <filename>%1</filename> נערך בתוכנית אחרת. בחירה בשמירה כעת תוביל לאובדן השינויים שנערכו בתוכנית השנייה. להמשיך?

en: Save - Warning
he: שמירה - אזהרה

en: Save a Copy Elsewhere
he: שמירת עותק במקום אחר

en: The current document is protected with a password.<br />In order to save, the file needs to be reloaded. You will be asked for the password again and your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
he: המסמך הנוכחי מוגן בסיסמה.<br />כדי לשמור, יש לטעון את הקובץ מחדש. תופיע בקשה למילוי הסיסמה שוב והיסטוריית הביטול/שחזור שלך תלך לאיבוד.<br />להמשיך?

en: Could not open the temporary file for saving.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ הזמני לשמירה.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename> because that file is read-only. Try saving to another location or changing that file's permissions.
he: לא ניתן לדרוס את <filename>%1</filename> כיוון שזה קובץ לקריאה בלבד. כדאי לנסות לשמור למקום אחר או לשנות את הרשאות הקובץ הזה.

en: After saving, the current document format requires the file to be reloaded. Your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
he: לאחר שמירה, סוג המסמך הנוכחית דורש את טעינת הקובץ מחדש. היסטוריית הביטול/שחזור שלך תלך לאיבוד.<br />להמשיך?

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ ב־'%1'. ניתן לנסות לשמור אותו במיקום אחר.

en: Filled form contents
he: תוכני הטופס שמולאו

en: User annotations
he: פירושי משתמש

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them.
he: פעולה זו תשמור את השינויים אך סוג הקובץ הנוכחי לא תומך בשמירת הרכיבים הבאים. נא להשתמש בסוג <i>ארכיון מסמכים של Okular</i> כדי לשמור אותם.

en: Warning
he: אזהרה

en: Save as Okular document archive...
he: שמירה כארכיון מסמכים של Okular…

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save the document and discard these elements.
he: פעולה זו תשמור את השינויים אך סוג הקובץ הנוכחי לא תומך בשמירת הרכיבים הבאים. נא להשתמש בסוג <i>ארכיון מסמכים של Okular</i> כדי לשמור אותם. לחיצה על <i>המשך</i> תשמור את המסמך ותתעלם מהרכיבים האלה.

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save, but you will lose these elements as well as the undo/redo history.
he: פעולה זו תשמור את השינויים אך סוג הקובץ הנוכחי לא תומך בשמירת הרכיבים הבאים. נא להשתמש בסוג <i>ארכיון מסמכים של Okular</i> כדי לשמור אותם. לחיצה על <i>המשך</i> תשמור את הקובץ, אך תגרום לאובדן הרכיבים האלה לרבות היסטוריית ביטול/שחזור.

en: Continue
he: להמשיך

en: Continue losing changes
he: להמשיך על אף איבוד השינויים

en: File could not be saved in '%1'. %2
he: הקובץ לא ניתן לשמירה ב־'%1'. %2

en: Okular cannot copy %1 to the specified location.
    
    The document does not exist anymore.
he: Okular לא יכול להעתיק את %1 למיקום המבוקש.
    
    המסמך לא קיים יותר.

en: File could not be saved in '%1'. Error: '%2'. Try to save it to another location.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ ב־‚%1’. שגיאה: ‚%2’. ניתן לנסות לשמור אותו במקום אחר.

en: Expand whole section
he: להרחיב את כל המקטע

en: Collapse whole section
he: לצמצם את כל המקטע

en: Expand all
he: להרחיב הכול

en: Collapse all
he: לצמצם הכול

en: Sync Thumbnail with Page
he: סנכרון תמונה ממוזערת עם העמוד

en: Add Bookmark
he: הוספת סימנייה

en: Tools
he: כלים

[ctx: @action:inmenu menu that contains actions to control text to speach]
en: Speak
he: הקראה

[ctx: @title:window]
en: Print
he: הדפסה

en: Printing this document is not allowed.
he: הדפסת המסמך הזה אסורה.

en: Could not print the document. Unknown error. Please report to bugs.kde.org
he: לא ניתן להדפיס את המסמך. שגיאה לא ידועה. מומלץ לדווח זאת לאתר שבכתובת bugs.kde.org

en: Could not print the document. Detailed error is "%1". Please report to bugs.kde.org
he: לא ניתן להדפיס את המסמך. השגיאה המפורטת היא „%1”. מומלץ לדווח על זה מול bugs.kde.org

en: Go to the place you were before
he: מעבר למיקום הקודם שהיית בו

en: Go to the place you were after
he: מעבר למיקום הבא שהיית בו

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not create temporary file <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>
he: <qt><strong>שגיאת קובץ!</strong> לא ניתן ליצור קובץ זמני <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not open the file <nobr><strong>%1</strong></nobr> for uncompression. The file will not be loaded.</qt>
he: <qt><strong>שגיאת קובץ!</strong> לא ניתן לפתוח את הקובץ <nobr><strong>%1</strong></nobr> לפריסה. הקובץ לא יטען.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if you do not have enough permissions to read the file. You can check ownership and permissions if you right-click on the file in the Dolphin file manager, then choose the 'Properties' option, and select 'Permissions' tab in the opened window.</qt>
he: <qt>שגיאה זו מתרחשת בדרך כלל אם אין לך מספיק הרשאות לקרוא את הקובץ. אפשר לבדוק את הבעלות ואת ההרשאות בלחיצה ימנית על הקובץ במנהל הקבצים, לאחר מכן לבחור באפשרות ‚מאפיינים’ ואז בלשונית ‚הרשאות’ בחלון שנפתח.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not uncompress the file <nobr><strong>%1</strong></nobr>. The file will not be loaded.</qt>
he: <qt><strong>שגיאת קובץ!</strong> לא ניתן לפרוש את הקובץ <nobr><strong>%1</strong></nobr>. הקובץ לא יטען.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if the file is corrupt. If you want to be sure, try to decompress the file manually using command-line tools.</qt>
he: <qt>שגיאה זו מתרחשת בדרך כלל כשהקובץ פגום. על מנת לוודא זאת, ניתן לפרוש את הקובץ ידנית בעזרת כלי שורת־הפקודה.</qt>

en: No Bookmarks
he: אין סימניות

en: There was a problem sharing the document: %1
he: אירעה בעיה בשיתוף המסמך: %1

en: Share
he: שיתוף

en: Document shared successfully
he: המסמך שותף בהצלחה

en: You can find the shared document at: <a href="%1">%1</a>
he: אפשר למצוא את המסמך המשותף תחת: <a href="%1">%1</a>

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
he: &מעבר אל

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: כ&לים

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל הכלים הראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (annotationToolBar)
en: Annotation Toolbar
he: כלי פירוש

note: i18n: ectx: ToolBar (quickAnnotationToolBar)
en: Quick Annotation Toolbar
he: כלי פירושים זריזים

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: Accessibility
he: נגישות

en: Accessibility Reading Aids
he: עזרי קריאה

en: Performance
he: ביצועים

en: Performance Tuning
he: כוונון ביצועים

en: Configure Viewer
he: הגדרת המציג

en: Presentation
he: מצגת

en: Options for Presentation Mode
he: אפשרויות עבור מצב מצגת

en: Annotation Options
he: אפשרויות פירושים

en: Editor
he: עורך

en: Editor Options
he: אפשרויות עורך

[ctx: Give the user a hint, that it enabled the option --editor-cmd together with the current value of the option.]
en: The editor was set by the command line to 
     %1 
    If you want to use the setting, start okular without the option --editor-cmd
he: העורך הוגדר על ידי שורת הפקודה לכדי
    %1 
    כדי להשתמש בהגדרה הזאת, יש להפעיל את okular בלי האפשרות ‎--editor-cmd

en: Find Next
he: חיפוש הבא

[ctx: [document title/filename] – Presentation]
en: %1 – Presentation
he: %1 - מצגת

en: Switch Screen
he: החלפת מסך

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
he: מסך %1

en: Exit Presentation Mode
he: יציאה ממצב מצגת

en: Title: %1
he: כותרת: %1

en: Pages: %1
he: עמודים: %1

en: Click to begin
he: לחיצה להתחלה

[ctx: For Presentation]
en: Pause
he: השהיה

[ctx: For Presentation]
en: Play
he: ניגון

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
he: ישנן שתי דרכים לצאת ממצב מצגת. לחיצה על ESC או על לחצן היציאה שמופיע כאשר ממקמים את סמן העכבר בפינה הימנית־עליונה. כמובן שניתן לעבור בין חלונות (Alt+TAB כברירת מחדל)

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a presentation
he: הצגת מצגת

en: Unknown File
he: קובץ לא ידוע

en: %1 Properties
he: מאפיינים של %1

en: &Fonts
he: &גופנים

en: Reading font information...
he: מידע על הגופן נטען…

en: &Page Sizes
he: &גודלי הדף

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract Font
he: &חילוץ גופן

en: Type 1
he: סוג 1

en: Type 1C
he: סוג 1C

[ctx: OT means OpenType]
en: Type 1C (OT)
he: סוג 1C (OT)

en: Type 3
he: סוג 3

en: CID Type 0
he: CID סוג 0

en: CID Type 0C
he: CID סוג 0C

[ctx: OT means OpenType]
en: CID Type 0C (OT)
he: CID סוג 0C (OT)

[ctx: Unknown font type]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Embedded (subset)
he: משובץ (חלקית)

en: Fully embedded
he: משובץ מלא

en: No
he: לא

en: Yes (subset)
he: כן (תת־קבוצה)

en: Yes
he: כן

[ctx: Replacing missing font with another one]
en: %1 (substituting with %2)
he: %1 (מוחלף ב־%2)

[ctx: font name not available (empty)]
en: [n/a]
he: לא זמין

en: Unknown font
he: גופן לא ידוע

en: Embedded: %1
he: משובץ: %1

en: Name
he: שם

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: Page
he: עמוד

en: Size
he: גודל

en: Revision Preview
he: תצוגת מהדורה מקדימה

en: Where do you want to save this revision?
he: איפה לשמור את המהדורה הזאת?

en: Could not save file %1.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %1.

en: Could not view revision.
he: לא ניתן להציג מהדורה.

en: Enter at least 3 letters to filter pages
he: יש להכניס לפחות של אותיות לסינון דפים

en: Case Sensitive
he: תלוי רישיות

en: Match Phrase
he: חיפוש ביטוי

en: Match All Words
he: התאמה לכל המילים ביחד

en: Match Any Word
he: התאמה לכל מלה

en: Filter Options
he: אפשרויות סינון

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SelectCertificateDialog)
en: Certificates
he: אישורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select certificate to sign with:
he: נא לבחור אישור לחתום איתו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reasonLabel)
en: Reason:
he: סיבה:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, reasonInput) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, locationInput) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, backgroundInput)
en: optional
he: רשות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
he: מקום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background:
he: רקע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Choose...
he: בחירה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recentLabel)
en: Recent backgrounds:
he: רקעים אחרונים:

en: <div align=center><h3>No annotations</h3>To create new annotations press F6 or select <i>Tools -&gt; Annotations</i> from the menu.</div>
he: <div align=center><h3>אין פירושים</h3>כדי ליצור פירושים חדשים יש ללחוץ על F6 או לבחור ב<i>כלים -&gt; פירושים</i> מהתפריט.</div>

en: Group by Page
he: קיבוץ על־פי דף

en: Group by Author
he: קיבוץ על־פי מחבר

en: Show annotations for current page only
he: הצגת פירושים לעמוד הנוכחי בלבד

en: Expand all elements
he: הרחבת כל הרכיבים

en: Collapse all elements
he: צמצום כל הרכיבים

en: Properties
he: מאפיינים

[ctx: file types in a file open dialog]
en: Images (%1)
he: תמונות (%1)

en: Select background image
he: בחירת תמונת רקע

en: Forget image
he: לשכוח תמונה

en: Forget all images
he: לשכוח את כל התמונות

en: Enter password (if any) to unlock certificate: %1
he: נא למלא סיסמה (אם יש) לשחרור האישור: %1

en: Enter certificate password
he: מילוי סיסמת האישור

en: Enter document password
he: נא למלא סיסמה למסמך

en: Save Signed File As
he: לשמור את הקובץ החתום בשם

[ctx: Used when suggesting a new name for a digitally signed file. %1 is the old file name and %2 its extension]
en: %1_signed.%2
he: %1_חתום.%2

en: Validity Status
he: מצב תוקף

en: Signature Validity:
he: תוקף תחימה:

en: Document Modifications:
he: שינויים במסמך:

en: Additional Information
he: מידע נוסף

en: Signed By:
he: נחתם ע״י:

en: Signing Time:
he: מועד החתימה:

en: Document Version
he: גרסת מסמך

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
he: מהדורת מסמך %1 מתוך %2

en: View Signed Version...
he: הצגת גרסה חתומה…

en: View Certificate...
he: הצגת האישור…

en: View in Certificate Manager
he: הצגה במנהל האישורים

en: KDE Certificate Manager (kleopatra) not found
he: מנהל האישורים של KDE‏ (kleopatra) לא נמצא

en: Show bookmarked pages only
he: הצגת דפים עם סימניות בלבד

[ctx: start the movie playback]
en: Play
he: ניגון

[ctx: pause the movie playback]
en: Pause
he: השהיה

[ctx: stop the movie playback]
en: Stop
he: הפסקה

en: Videos not supported in this okular
he: ב־okular הזה אין תמיכה בסרטונים

en: Videos not supported in this Okular
he: ב־Okular הזה אין תמיכה בסרטונים

en: &Add...
he: הו&ספה…

en: &Edit...
he: &עריכה…

en: &Remove
he: הס&רה

en: Move &Up
he: העברה למ&עלה

en: Move &Down
he: הו&רדה

en: Default Drawing Tool #%1
he: כלי ציור ברירת המחדל מס׳ %1

en: There's already a tool with that name. Using a default one
he: כבר יש כלי בשם הזה. נעשה שימוש בברירת המחדל

en: Duplicated Name
he: שם משוכפל

en: Page of the document to be shown
he: עמוד המסמך להצגה

en: Start the document in presentation mode
he: פתיחת המסמך במצב מצגת

en: Start with print dialog
he: התחלה בחלונית הדפסה

en: Start with print dialog and exit after printing
he: התחלה עם חלונית הדפסה ולצאת לאחר ההדפסה

en: "Unique instance" control
he: פקד „מופיע ייחודי”

en: Not raise window
he: לא להגביה חלון

en: Find a string on the text
he: איתור מחרוזת בטקסט

en: Sets the external editor command
he: מגדיר את פקודה העורך החיצוני

en: Documents to open. Specify '-' to read from stdin.
he: מסמכים לפתיחה. נא לציין ‚-’ כדי לקרוא מקלט שורת הפקודה (stdin).

en: You cannot set the editor command in an already running okular instance. Please disable the tabs and try again. Please note, that unique is also not supported when setting the editor command at the commandline.
he: אי אפשר להגדיר את פקודת העורך בעותק של okular שכבר פועל. נא להשבית את הלשוניות ולנסות שוב. לתשומת ליבך, אין תמיכה בייחודי גם בהגדרת פקודת העורך בשורת הפקודה.

en: Error: Can't open more than one document with the --unique switch
he: שגיאה: אי אפשר לפתוח יותר מקובץ אחד עם הארגומנט ‎--unique

en: Error: Can't open more than one document with the --presentation switch
he: שגיאה: אי אפשר לפתוח יותר מקובץ אחד עם הארגומנט ‎--presentation

en: Error: Can't open more than one document with the --print switch
he: שגיאה: אי אפשר לפתוח יותר מקובץ אחד עם הארגומנט ‎--print

en: Error: Can't open more than one document with the --page switch
he: שגיאה: אי אפשר לפתוח יותר מקובץ אחד עם הארגומנט ‎--page

en: Error: Can't open more than one document with the --find switch
he: שגיאה: אי אפשר לפתוח יותר מקובץ אחד עם הארגומנט ‎--find

en: Unable to find the Okular component: %1
he: לא ניתן למצוא את רכיב ה־Okular:‏ %1

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: There is already a unique Okular instance running. This instance won't be the unique one.
he: כבר יש עותק ייחודי פעיל של Okular. העותק הזה לא יהיה הייחודי.

en: Unable to find the Okular component.
he: לא ניתן למצוא את הרכיב Okular.

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
he: לחיצה לפתיחת קובץ
    לחיצה והחזקה לפתיחת קובץ שנפתח לאחרונה

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
he: <b>לחיצה</b> לפתיחת קובץ או <b>לחיצה והחזקה</b> לפתיחת קובץ שנפתח לאחרונה

en: Next Tab
he: הלשונית הבאה

en: Previous Tab
he: הלשונית הקודמת

en: Undo close tab
he: ביטול סגירת לשונית

en: Lock Sidebar
he: נעילת סרגל הצד

en: All files (*)
he: כל הקבצים (*)

en: All supported files (%1)
he: כל הקבצים הנתמכים (%1)

en: Open Document
he: פתיחת מסמך

en: Confirm Close
he: אישור סגירה

en: Close Tabs
he: סגירת לשוניות

en: You are about to close %1 tabs. Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תסגור %1 לשוניות. להמשיך?

en: Warn me when I attempt to close multiple tabs
he: להזהיר אותי בעת ניסיון לסגור מספר לשוניות יחד

en: &Copy Path
he: ה&עתקת נתיב

en: &Open Containing Folder
he: &פתיחת התיקייה המכילה

[ctx: recent items context menu]
en: &Forget This Item
he: ל&שכוח את הפריט הזה

[ctx: on welcome screen]
en: No recent documents
he: אין מסמכים אחרונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Welcome to Okular
he: ברוך בואך ל־Okular

[ctx: on welcome screen]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openButton)
en: Open Document...
he: פתיחת מסמך…

[ctx: on welcome screen]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Recent documents
he: מסמכים אחרונים

[ctx: on welcome screen (recent document list)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, forgetAllButton)
en: Forget All
he: לשכוח הכול

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Hide welcome screen
he: הסתרת מסך קבלת הפנים
