okular - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Certificate Viewer
he: מציג אישורים

en: Issued By
he: הונפק על ידי

en: Common Name:
he: שם נפוץ:

en: EMail:
he: דוא״ל:

en: Organization:
he: ארגון:

en: Issued To
he: הונפק לטובת

en: Validity
he: תוקף

en: Issued On:
he: הונפק ב־:

en: Expires On:
he: תום התוקף:

en: Fingerprints
he: טביעות אצבע

en: SHA-1 Fingerprint:
he: טביעת אצבע SHA-1:

en: SHA-256 Fingerprint:
he: טביעת אצבע SHA-256:

en: Export…
he: ייצוא…

en: Close
he: סגירה

en: Certificate File (*.cer)
he: קובץ אישור (‎*.cer)

en: Error
he: שגיאה

en: Could not export the certificate.
he: לא ניתן לייצא את האישור.

en: Open...
he: פתיחה…

en: About
he: על אודות

en: Password Needed
he: דורש סיסמה

en: Remove bookmark
he: הסרת סימנייה

en: Bookmark this page
he: סימון העמוד הזה

en: No document open
he: אין מסמך פתוח

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Table of contents
he: תוכן עניינים

en: Signatures
he: חתימות

en: Signature Properties
he: מאפייני חתימה

en: Validity Status
he: מצב תוקף

en: Signature Validity:
he: תוקף חתימה:

en: Document Modifications:
he: שינויים למסמך:

en: Additional Information
he: מידע נוסף

en: Signed By:
he: נחתם על ידי:

en: Signing Time:
he: זמן החתימה:

en: Reason:
he: סיבה:

en: Location:
he: מקום:

en: Document Version
he: גרסת מסמך

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
he: מהדורת מסמך %1 מתוך %2

en: Save Signed Version…
he: שמירת הגרסה החתומה…

en: View Certificate…
he: הצגת אישור…

en: Could not save the signature.
he: לא ניתן לשמור את החתימה.

en: Not Available
he: לא זמין

en: No results found.
he: לא נמצאה תוצאה.
