okular - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Editor
he: עורך

en: Publisher
he: מפיץ

en: Volume
he: כרך

en: Type of document
he: סוג מסמך

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Component Files
he: קובצי רכיבים

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
he: עמוד בודד

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
he: מאוגד

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
he: עקיף

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
he: מאוגד (ישן)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
he: מסודר במפתח (ישן)
