okular - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
he: המסמך אינו FictionBook תקף

en: Unable to open document: %1
he: לא ניתן לפתוח את המסמך: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
he: המסמך אינו ארכיון ZIP תקף

en: Invalid document structure (main directory is missing)
he: מבנה המסמך שגוי (חסרה התיקייה הראשית)

en: No content found in the document
he: לא נמצא תוכן במסמך

en: Invalid XML document: %1
he: מסמך XML שגוי: %1

en: FictionBook Backend Configuration
he: הגדרות מנגנון FictionBook
