okular_fictionbook - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
hi: दस्तावेज़ एक वैध फिक्शनबुक नहीं है

en: Unable to open document: %1
hi: दस्तावेज़ खोलने में असफल: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
hi: दस्तावेज़ वैध जिप आर्काइव नहीं है

en: Invalid document structure (main directory is missing)
hi: अवैध दस्तावेज़ स्ट्रक्चर (मुख्य डिरेक्ट्री गुम है)

en: No content found in the document
hi: दस्तावेज़ में कोई सामग्री नहीं मिली

en: Invalid XML document: %1
hi: अवैध एक्सएमएल दस्तावेज़: %1

en: FictionBook
hi: फिक्शनबुक

en: FictionBook Backend Configuration
hi: फिक्शनबुक पृष्ठभाग विन्यास
