okular - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Failed to open the document
hi: दस्तावेज़ खोलने में असफल

en: Failed to compile the Markdown document.
hi: मार्कडाउन दस्तावेज़ को संकलित करने में विफल।

en: Enable SmartyPants formatting
hi: स्मार्टीपेन्ट्स प्रारूपण सक्षम करें

en: Markdown
hi: मार्कडाउन

en: Markdown Backend Configuration
hi: मार्कडाउन पृष्ठभाग विन्यास
