okular_djvu - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Editor
hi: संपादक

en: Publisher
hi: प्रकाशक

en: Volume
hi: आवाज़ निर्धारक

en: Type of document
hi: दस्तावेज़ का प्रकार

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
hi: अज्ञात

en: Component Files
hi: अवयव फ़ाइलें

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
hi: अज्ञात

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
hi: एकल पृष्ठ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
hi: बंडल्ड

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
hi: अप्रत्यक्ष

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
hi: बंडल्ड (पुराना)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
hi: इंडेक्स्ड (पुराना)
