okular - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Bookmarks
hi: पुस्तचिन्ह

en: Okular
hi: ऑकुलर

en: About
hi: परिचय

en: Remove bookmark
hi: पुस्तचिन्ह हटाएँ

en: Bookmark this page
hi: इस पृष्ठ को पुस्तचिन्हित करें

en: Thumbnails
hi: लघुछवियाँ

en: Table of contents
hi: विषयसूची तालिका

en: No results found.
hi: कोई परिणाम नहीं मिला।

en: No document open
hi: कोई दस्तावेज़ खुला नहीं
