okular_ghostview - en to hne translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
hne: सामान्य सेटिंग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
hne: प्लेटफारम फोंट मन उपयोग मं लेव (&U)

en: Ghostscript
hne: घोस्ट-स्क्रिप्ट

en: Ghostscript Backend Configuration
hne: घोस्टस्क्रिप्ट बैकएन्ड कान्फिगरेसन

en: Document version
hne: कागद संस्करन

en: Language Level
hne: भाखा स्तर
