okular_poppler - en to hne translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
hne: नइ

en: PDF Options
hne: पीडीएफ विकल्प

en: Force rasterization
hne: रास्टराइजेसन बाध्य करव

en: Rasterize into an image before printing
hne: छपाई से पहिली फोटू मं रास्टराइज करव

en: Format
hne: फार्मेट

en: Encrypted
hne: एनक्रिप्टेड

en: Unencrypted
hne: अनएनक्रिप्टेड

en: Security
hne: सुरक्छा

en: Yes
hne: हाँ

en: Optimized
hne: ओप्टीमाइज्ड
