okular_djvu - en to hne translation catalogue (11 entries)

en: Editor
hne: संपादक

en: Publisher
hne: प्रकासक

en: Volume
hne: अवाज निर्धारक

en: Type of document
hne: कागद के किसम

en: Component Files
hne: अवयव फाइल

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
hne: अग्यात

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
hne: एकल पेज

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
hne: बंडल्ड

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
hne: अप्रत्यक्छ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
hne: बंडल्ड (जुन्ना)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
hne: इंडेक्स्ड (जुन्ना)
