okular_fictionbook - en to hne translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
hne: कागद एक वैध फिक्सनबुक नइ हे

en: Unable to open document: %1
hne: कागद खोले मं फेल: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
hne: कागद वैध जिप आर्काइव नइ हे

en: Invalid document structure (main directory is missing)
hne: अवैध कागद स्ट्रक्चर (मुख्य डिरेक्टरी गंवा गे हे)

en: No content found in the document
hne: कागद तिर कोनो सामान नइ मिलिस

en: Invalid XML document: %1
hne: अवैध एक्सएमएल कागद: %1
