KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Publisher
hu: Kiadó

en: Volume
hu: Kötet

en: Type of document
hu: Dokumentumtípus

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Component Files
hu: Összetett fájlok

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
hu: Egy oldal

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
hu: Kötegelt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
hu: Közvetett

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
hu: Kötegelt (régi)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
hu: Indexelt (régi)
