KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
hu: A platform betűtípusainak használata

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
hu: Eldönti, hogy a Ghostscript használni tudja-e a platform betűtípusait. Ha nem, akkor csak a dokumentumba ágyazott betűtípusokat fogja használni.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
hu: Általános beállítások

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
hu: A &platform betűtípusainak használata

en: Ghostscript Backend Configuration
hu: Beállítások: Ghostscript-megjelenítő modul

en: Document version
hu: Dokumentumverzió

en: Language Level
hu: Nyelvi szint
