KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
hu: Nem FictionBook-formátumú a dokumentum

en: Unable to open document: %1
hu: Nem sikerült megnyitni: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
hu: A dokumentum nem ZIP formátumú

en: Invalid document structure (main directory is missing)
hu: Érvénytelen dokumentumstruktúra (az alapkönyvtár hiányzik)

en: No content found in the document
hu: Nincs adattartalom a dokumentumban

en: Invalid XML document: %1
hu: Érvénytelen XML-dokumentum: %1

en: FictionBook Backend Configuration
hu: FictionBook háttérprogram beállítás
