okular - en to ie translation catalogue (10 entries)

en: Editor
ie: Redactor

en: Publisher
ie: Publicator

en: Volume
ie: Tom

en: Type of document
ie: Tip de document

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ie: Ínconosset

en: Component Files
ie: Files de componentes

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ie: Ínconosset

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ie: Singul págine

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ie: Índirect

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ie: Indexat (old)
