okular - en to ie translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ie: Li document ne es un valid FictionBook

en: Unable to open document: %1
ie: Ne successat aperter un document: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ie: Documente ne es un valid archive ZIP

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ie: Ínvalid structura de document (li primari directoria manca)

en: No content found in the document
ie: Null contenete esset trovat in li document

en: Invalid XML document: %1
ie: Ínvalid document XML: %1

en: FictionBook Backend Configuration
ie: Configuration del infrastructura FictionBook
