okular - en to ie translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
ie: Usar li fondes del platform

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
ie: Esque Ghostscript es permisset usar li fondes del platforme; altrimen, solmen li fonder inbedat in li document va esser usat.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
ie: General parametres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
ie: &Usar li fondes del platform

en: Ghostscript Backend Configuration
ie: Configuration del infrastructura Ghostscript

en: Document version
ie: Version del document

en: Language Level
ie: Nivelle de lingue
