okular_djvu - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Editor
is: Ritill

en: Publisher
is: Útgefandi

en: Volume
is: Bindi

en: Type of document
is: Tegund skjals

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
is: Óþekkt

en: Component Files
is: Byggt á skrám

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
is: Óþekkt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
is: Ein síða

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
is: Vöndlað

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
is: Óbeint

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
is: Vöndlað (gamalt)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
is: Flokkað (gamalt)
