okular_fictionbook - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
is: Skjalið er ekki gild FictionBook skrá

en: Unable to open document: %1
is: Get ekki opnað skjalið %1

en: Document is not a valid ZIP archive
is: Skjalið er ekki gild ZIP-safnskrá

en: Invalid document structure (main directory is missing)
is: Ógild uppbygging skjals (aðalmöppuna vantar)

en: No content found in the document
is: Ekkert innihald fannst í skjalinu

en: Invalid XML document: %1
is: Ógilt XML skjal: %1

en: FictionBook
is: Fiction Book

en: FictionBook Backend Configuration
is: Stillingar Fiction Book bakenda
