okular_djvu - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Publisher
it: Editore

en: Type of document
it: Tipo del documento

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Component Files
it: File dei componenti

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
it: Sconosciuto

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
it: Pagina singola

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
it: Aggregato

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
it: Indiretto

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
it: Aggregato (vecchio formato)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
it: Indicizzato (vecchio formato)
