okular_djvu - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Editor
ja: 編集者

en: Publisher
ja: 出版者

en: Volume
ja: 巻

en: Type of document
ja: 文書のタイプ

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ja: 不明

en: Component Files
ja: コンポーネントファイル

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ja: 不明

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ja: 単一ページ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ja: バンドル

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ja: インダイレクト

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
ja: バンドル (旧)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ja: インデックス (旧)
