okular_fictionbook - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ja: 文書は有効な FictionBook ではありません

en: Unable to open document: %1
ja: 文書を開けません: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ja: 文書は有効な ZIP アーカイブではありません

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ja: 不正な文書構造 (メインディレクトリがありません)

en: No content found in the document
ja: この文書には中身がありません

en: Invalid XML document: %1
ja: 不正な XML 文書: %1

en: FictionBook Backend Configuration
ja: FictionBook バックエンドの設定
