okular - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: The DVI file does not start with the preamble.
ka: DVI ფაილი შესავლის გარეშე იწყება.

en: File corruption. %1
ka: ფაილი დაზიანებულია: %1

en: The specified file '%1' does not exist.
ka: მითითებული ფაილი '%1' არ არსებობს.

en: The DVI code set a character of an unknown font.
ka: DVI კოდის ფონტი უცნობ კოდირებას მიუთითებს.

en: An illegal command was encountered.
ka: შემჩნეულია არასწორი ბრძანება.

en: The unknown op-code %1 was encountered.
ka: შეჩნეულია უცნობი ოპკოდი %1.

en: Embedding %1
ka: %1-ის ჩაშენება

en: Generator/Date
ka: გენერატორი/თარიღი

en: Font file not found
ka: ფონტის ფაილი ვერ ვიპოვე

en: portrait
ka: პორტრეტი

en: landscape
ka: ლანდშაფტი

en: That makes 25 errors. Further error messages will not be printed.
ka: სულ 25 შეცდომა. მეტი შეცდომაგამოტანილი აღარ იქნება.

en: File not found: 
     %1
ka: ფაილი %1 ნაპოვნი არაა

en: Glyph #%1 is empty.
ka: გლიფი #%1 ცარიელია.

en: Cannot open font file %1.
ka: ფონტის ფაილის (%1) გახსნის შეცდომა.

en: Cannot find font %1, file %2.
ka: ფონტის (%1) გახსნის შეცდომა. ფაილი: %2.

en: Checksum mismatch for font file %1
ka: არასწორი საკონტროლო ჯამი ფონტის ფაილისთვის %1

en: Cannot recognize format for font file %1
ka: ფაილის უცნობი ფორმატი ფონტის ფაილისთვის %1

en: Fatal error.
ka: ფატალური შეცდომა.
