okular - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ka: დოკუმენტი სწორ FictionBook-ს არ წარმოადგენს

en: Unable to open document: %1
ka: დოკუმენტის გახსნის შეცდომა: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ka: დოკუმენტი სწორ ZIP არქივს არ წარმოადგენს

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ka: დოკუმენტის არასწორი სტრუქტურა (აკლია მთავარი საქაღალდე)

en: No content found in the document
ka: დოკუმენტი შემცველობის გარეშეა

en: Invalid XML document: %1
ka: არასწორი XML დოკუმენტი: %1

en: FictionBook Backend Configuration
ka: FictionBook -ის უკანაბოლოს მორგება
