okular - en to ka translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
ka: პლატფორმის ფონტების გამოყენება

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
ka: განსაზღვრავს, უნდა გამოიყენოს Ghostscript-მა პლატფორმის ფონტები, თუ არა. თუ გამორთულია, შესაძლებელი იქნება მხოლოდ დოკუმენტში ჩასმული ფონტების გამოყენება.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
ka: პლატფორმის ფონტების &გამოყენება

en: Ghostscript Backend Configuration
ka: Ghostscript -ის უკანაბოლოს მორგება

en: Document version
ka: დოკუმენტის ვერსია

en: Language Level
ka: ენის დონე
