okular - en to ka translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enhance thin lines:
ka: თხელი ხაზების გაძლიერება:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
ka: არა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
ka: მყარი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
ka: ფორმა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Default scaling mode when printing:
ka: დაბეჭდილი გვერდების გადიდების რეჟიმი:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to printable area
ka: დაბეჭდვად ფართობში ჩატევა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to full page
ka: სრულ გვერდში ჩატევა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: None; print original size
ka: არცერთი; ბეჭდვის ორიგინალური ზომა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Signature backend:
ka: ხელმოწერის უკანაბოლო:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certDBGroupBox)
en: Certificate Database
ka: სერტიფიკატის მონაცემთა ბაზა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseDefaultCertDB)
en: Default:
ka: ნაგულისხმები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customRadioButton)
en: Custom:
ka: ხელით:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certificatesGroup)
en: Available Certificates
ka: ხელმისაწვდომი სერთიფიკატები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignaturesButton)
en: &Load Signatures
ka: ხელმოწერების &ჩატვირთვა

en: PDF Options
ka: PDF პარამეტრები

en: Print annotations
ka: ანოტაციების დაბეჭდვა

en: Include annotations in the printed document
ka: დაბეჭდილ დოკუმენტებში ანოტაციების ჩართვა

en: Includes annotations in the printed document. You can disable this if you want to print the original unannotated document.
ka: დაბეჭდილ დოკუმენტში ანოტაციების ჩართვა. შეგიძლიათ გამორთოთ, თუ ორიგინალი დოკუმენტები ანოტაციების გარეშე გნებავთ, დაბეჭდოთ.

en: Force rasterization
ka: ძალით რასტერიზაცია

en: Rasterize into an image before printing
ka: ბეჭდვამდე გამოსახულების რასტერიზაცია

en: Scaling mode for the printed pages
ka: დაბეჭდილი გვერდების გადიდების რეჟიმი

en: Scale mode:
ka: გადიდების რეჟიმი:

en: Format
ka: ფორმატი

en: Encrypted
ka: დაშიფრული

en: Unencrypted
ka: დაუშიფრავი

en: Security
ka: უსაფრთხოება

en: Yes
ka: დიახ

en: Optimized
ka: ოპტიმიზირებული

en: Signed by: %1
    
    Date: %2
ka: ხელმომწერი: %1
    
    თარიღი: %2

en: Using Poppler %1
ka: Poppler %1-ის გამოყენებით

en: Using Poppler %1
    
    Built against Poppler %2
ka: Poppler %1-ის გამოყენებით
    
    აგებულია Poppler %2-ით

en: PDF Backend Configuration
ka: PDF უკანაბოლოს მორგება

[ctx: Name of the person to whom the cerficate was issued]
en: Issued to
ka: ვისთვისაა გამოცემული

en: E-mail
ka: ელ-ფოსტა

[ctx: Certificate expiration date]
en: Expiration date
ka: ვადის გასვლის თარიღი

en: Restart needed
ka: საჭიროა გადატვირთვა

en: You need to restart Okular after changing the NSS directory settings
ka: NSS-ის საქაღალდის პარამეტრების ცვლილების შემდეგ საჭიროა Okular-ის გადატვირთვა

en: Enter Password
ka: შეიყვანე პაროლი

en: Enter password to open %1:
ka: შეიყვანეთ პაროლი %1- ის გასახსნელად:
