okular - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Publisher
ka: გამომცემელი

en: Volume
ka: ტომი

en: Type of document
ka: დოკუმენტს ტიპი

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Component Files
ka: კომპონენტის ფაილები

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ka: უცნობი

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ka: ცალკეული გვერდი

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ka: შეფუთული

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ka: არაპირდაპირი

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
ka: შეფუთული (ძველი)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ka: ინდექსირებული (ძველი)
