okular_djvu - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Editor
km: អ្នក​​​កែ​​សម្រួល​​

en: Publisher
km: អ្នក​​បោះពុម្ព​​ផ្សាយ

en: Volume
km: កម្រិត​សំឡេង

en: Type of document
km: ប្រភេទ​ឯកសារ

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Component Files
km: ឯកសារ​សមាសភាគ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
km: ទំព័រ​តែមួយ​

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
km: បាច់

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
km: មិនផ្ទាល់

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
km: បាច់ (ចាស់)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
km: ចង​ជា​លិបិក្រម (ចាស់)
