okular_ghostview - en to km translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
km: ប្រើពុម្ពអក្សរវេទិកា

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
km: កំណត់​ថាតើ​ Ghostscript គួរ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ប្រើ​ពុម្ពអក្សរ​វេទិកា​ដែរឬទេ ប្រសិនបើបរាជ័យ ប្រើ​តែ​ពុម្ពអក្សរ​ដែលបានបង្កប់​ក្នុង​េកសារ​នឹង​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ។

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
km: ប្រើពុម្ពអក្សរវេទិកា

en: Ghostscript Backend Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ផ្នែក​ខាងក្រោយ Ghostscript

en: Document version
km: កំណែ​ឯកសារ

en: Language Level
km: កម្រិត​ភាសា
