okular_fictionbook - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
km: ឯកសារ​មិនមែន​ជា FictionBook ដែល​ត្រឹមត្រូវ​ទេ

en: Unable to open document: %1
km: មិនអាចបើក​ឯកសារ ៖ %1

en: Document is not a valid ZIP archive
km: ឯកសារ​មិនមែន​ជា​ប័ណ្ណសារ ZIP ត្រឹមត្រូវ​ទេ

en: Invalid document structure (main directory is missing)
km: រចនាសម្ព័ន្ធ​ឯកសារ​មិនត្រឹមត្រូវ (បាត់​ថត​មេ)

en: No content found in the document
km: រក​មិនឃើញ​មាតិកា​នៅ​ក្នុង​ឯកសារ​ទេ

en: Invalid XML document: %1
km: ឯកសារ XML មិនត្រឹមត្រូវ ៖ %1
