okular_djvu - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Editor
ku: Edîtor

en: Publisher
ku: Weşanger

en: Volume
ku: Deng

en: Type of document
ku: Teşeyê belgeyê

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ku: Nayê Zanîn

en: Component Files
ku: Pêkhênana Pelên

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ku: Nayê Zanîn

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ku: Yek Rûpel

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ku: Pêçayî

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ku: Nerasterast

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
ku: Pêçayî (kevn)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ku: Pêristî (kevn)
