okular_ghostview - en to ku translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
ku: Mîhengên Giştî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
ku: Cure-nivîsên platformê &bi kar bîne

en: Ghostscript Backend Configuration
ku: Veavakirina Binesazî ya Ghostscript

en: Document version
ku: Guhertoya belgeyê

en: Language Level
ku: Asta Zimanê
