okular_fictionbook - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ku: Belge FictionBook a derbasdar nîn e

en: Unable to open document: %1
ku: Nekarî veke belgeya: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ku: Arşîva belgeyê ZIP a derbasdar nîn e

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ku: Avahiya belgeyê nederbasdar e (pelrêça mak winda ye)

en: No content found in the document
ku: Tu naverok di belgeyê de nehat dîtin

en: Invalid XML document: %1
ku: Belgeya XML ya nederbasdar: %1
