okular2 - en to ku translation catalogue (62 entries)

en: Quit
ku: Derketin

en: Title
ku: Sernav

en: Subject
ku: Mijar

en: Description
ku: Rave

en: Author
ku: Nivîskar

en: Creator
ku: Afirînêr

en: Producer
ku: Hilberîner

en: Pages
ku: Rûpel

en: Created
ku: Afirandî

en: Modified
ku: Guhartî

en: Category
ku: Kategorî

en: Keywords
ku: Peyvên mifte

en: File Size
ku: Mezinahiya Pelî

[ctx: This is the document format]
en: OpenDocument Text
ku: Nivîsara OpenDocument

[ctx: Unknown author]
en: Unknown
ku: Nenas

en: Author: %1
ku: Nivîskar: %1

en: &Delete
ku: &Jêbirin

en: &Properties
ku: &Taybetmendî

en: &Appearance
ku: Xuyanî

en: &General
ku: Giştî

en: &Color:
ku: &Reng:

en: Help
ku: Alîkarî

en: Paragraph
ku: Paragraf

en: Font:
ku: Curenivîs:

en: Type:
ku: Cure:

en: General
ku: Giştî

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
ku: Nenas

en: Close
ku: Dadan

[ctx: Layouted like: '5 [pages] of 10']
en: of
ku: ji

[ctx: Rotate right]
en: Right
ku: Rast

[ctx: Rotate left]
en: Left
ku: Çep

en: &Continuous
ku: &Bê navber

en: File not saved.
ku: Pel nehatiye tomarkirin.

en: Welcome
ku: Bi xêr hatî

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ku: &Pel

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ku: &Mîheng

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ku: &Alîkarî

en: Thumbnails
ku: Wêneyên biçûk

[ctx: Previous page]
en: Previous
ku: Paşve

[ctx: Next page]
en: Next
ku: Pêşve

en: Contents
ku: Naverok

en: &Page:
ku: &Rûpel:

en: Tools
ku: Amûr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ku: &Sererastkirin

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ku: &Dîmen

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ku: &Biçe

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

en: Performance
ku: Performans

en: Presentation
ku: Pêşkêşî

en: Title: %1
ku: Sernav: %1

en: Pages: %1
ku: Rûpel: %1

en: Unknown File
ku: Pelê nenas

en: %1 Properties
ku: Taybetmendiyên %1

en: &Fonts
ku: &Curenivîs

en: Type 1
ku: Cureyê 1

en: Type 1C
ku: Cureyê 1C

en: Type 3
ku: Cureyê 3

en: No
ku: Na

en: Yes
ku: Erê

en: Name
ku: Nav

en: Type
ku: Cure

en: File
ku: Pel
