okular - en to lt translation catalogue (933 entries)

en: Okular, a universal document viewer
lt: Okular, universali dokumentų žiūryklė

en: Former maintainer
lt: Ankstesnysis prižiūrėtojas

en: Lots of framework work, FictionBook backend and former ODT backend
lt: Darbas su daugeliu karkasų, FictionBook programinė sąsaja ir buvusi ODT programinė sąsaja

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Created Okular from KPDF codebase
lt: Sukūrė Okular iš KPDF kodo

en: KPDF developer
lt: KPDF programuotojas

en: Annotations artwork
lt: Anotacijų iliustracijos

en: Table selection tool
lt: Lentelės žymėjimo įrankis

en: Annotation improvements
lt: Anotacijų patobulinimai

en: Go to page %1
lt: Eiti į puslapį %1

en: Open external file
lt: Atverti išorinį failą

en: Execute '%1'...
lt: Vykdyti „%1“...

en: First Page
lt: Pirmas puslapis

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Next Page
lt: Kitas puslapis

en: Last Page
lt: Paskutinis puslapis

en: Back
lt: Atgal

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Quit
lt: Išjungti

en: Start Presentation
lt: Pradėti pateiktį

en: End Presentation
lt: Baigti pateiktį

en: Find...
lt: Rasti...

en: Go To Page...
lt: Eiti į puslapį...

en: Play sound...
lt: Atkurti garsą...

en: JavaScript Script
lt: JavaScript scenarijus

en: Play movie...
lt: Atkurti filmą...

en: Play movie
lt: Atkurti filmą

en: Stop movie
lt: Stabdyti filmą

en: Pause movie
lt: Pristabdyti filmą

en: Resume movie
lt: Pratęsti filmą

en: Backend Selection
lt: Programinės sąsajos pasirinkimas

en: <qt>More than one backend found for the MIME type:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Please select which one to use:</qt>
lt: <qt>Aptikta daugiau nei viena programinė sąsaja MIME tipui:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Pasirinkite, kurią naudoti:</qt>

[ctx: @info %1 is a page size]
en: Most pages are %1.
lt: Daugelis puslapių yra %1.

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Portrait %1
lt: Stačias %1

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Landscape %1
lt: Gulsčias %1

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 x %2 in (%3)
lt: %1 x %2 col. (%3)

en: Continuing search from beginning
lt: Tęsiama paiešką nuo pradžios

en: Continuing search from bottom
lt: Tęsiama paiešką nuo apačios

en: Can not find a plugin which is able to handle the document being passed.
lt: Nepavyksta rasti papildinio, kuris galėtų apdoroti perduodamą dokumentą.

[ctx: remove a collection of annotations from the page]
en: remove annotations
lt: šalinti anotacijas

en: The document is trying to execute an external application and, for your safety, Okular does not allow that.
lt: Dokumentas bando paleisti išorinę programą ir, jūsų saugumo sumetimais, Okular to neleidžia.

en: No application found for opening file of mimetype %1.
lt: Nepavyko rasti programos, skirtos atverti mime tipą %1.

en: Could not open a temporary file
lt: Nepavyko atverti laikinojo failo

en: Print conversion failed
lt: Spausdinimo keitimas nepavyko

en: Printing process crashed
lt: Spausdinimo procesas užstrigo

en: Printing process could not start
lt: Nepavyko pradėti spausdinimo proceso

en: Printing to file failed
lt: Nepavyko spausdinti į failą

en: Printer was in invalid state
lt: Spausdintuvas buvo neteisingoje būsenoje

en: Unable to find file to print
lt: Nepavyko rasti failo, kurį spausdinti

en: There was no file to print
lt: Nebuvo jokio failo, kurį spausdinti

en: Could not find a suitable binary for printing. Make sure CUPS lpr binary is available
lt: Nepavyko rasti tinkamo dvejetainio failo spausdinimui. Įsitikinkite, kad CUPS lpr dvejetainis failas yra prieinamas

en: The page print size is invalid
lt: Puslapio spaudinio dydis yra neteisingas

en: Could not open '%1'. File does not exist
lt: Nepavyko atverti „%1“. Failas nėra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašas

en: Author
lt: Autorius

en: Creator
lt: Kūrėjas

en: Producer
lt: Gamintojas

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Created
lt: Sukurta

en: Modified
lt: Modifikuota

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: Category
lt: Kategorija

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: File Path
lt: Failo kelias

en: File Size
lt: Failo dydis

en: Page Size
lt: Puslapio dydis

[ctx: Add an annotation to the page]
en: add annotation
lt: pridėti anotaciją

[ctx: Remove an annotation from the page]
en: remove annotation
lt: šalinti anotaciją

[ctx: Modify an annotation's internal properties (Color, line-width, etc.)]
en: modify annotation properties
lt: modifikuoti anotacijos savybes

[ctx: Translate an annotation's position on the page]
en: translate annotation
lt: išversti anotaciją

[ctx: Change an annotation's size]
en: adjust annotation
lt: reguliuoti anotaciją

[ctx: Generic text edit command]
en: edit text
lt: redaguoti tekstą

[ctx: Edit an annotation's text contents]
en: edit annotation contents
lt: redaguoti anotacijos turinį

[ctx: Edit an form's text contents]
en: edit form contents
lt: redaguoti formos turinį

[ctx: Edit a list form's choices]
en: edit list form choices
lt: taisyti sąrašo formos pasirinkimus

[ctx: Edit a combo form's selection]
en: edit combo form selection
lt: taisyti jungtinės formos pasirinkimą

[ctx: Edit the state of a group of form buttons]
en: edit form button states
lt: redaguoti formos mygtuko būsenas

en: Plain &Text...
lt: Grynasis &tekstas...

[ctx: This is the document format]
en: OpenDocument Text
lt: OpenDocument tekstas

en: Print Options
lt: Spausdinimo parinktys

en: Fit to printable area
lt: Talpinti į spausdintiną sritį

en: Fit to full page
lt: Talpinti į visą puslapį

en: Scale mode:
lt: Mastelio keitimo veiksena:

en: Do not show this message again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: Not Available
lt: Neprieinama

[ctx: 'source' is a source file]
en: Source: %1
lt: Šaltinis: %1

en: &Default Font:
lt: &Numatytasis šriftas:

en: Version
lt: Versija

en: Serial Number
lt: Serijos numeris

en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Issued On
lt: Išdavė

en: Expires On
lt: Baigia galioti

[ctx: The person/company that made the signature]
en: Subject
lt: Objektas

en: Public Key
lt: Viešasis raktas

en: Key Usage
lt: Rakto naudojimas

en: %1 (%2 bits)
lt: %1 (%2 bitų)

en: Property
lt: Savybė

en: Value
lt: Reikšmė

en: Pop-up Note
lt: Iškylančioji pastaba

en: Typewriter
lt: Rašomoji mašinėlė

en: Inline Note
lt: Įterpta pastaba

en: Straight Line with Comment
lt: Tiesi linija su komentaru

en: Straight Line
lt: Tiesi linija

en: Polygon with Comment
lt: Stačiakampis su komentaru

en: Polygon
lt: Daugiakampis

en: Geometry with Comment
lt: Geometrija su komentaru

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Highlight with Comment
lt: Paryškinimas su komentaru

en: Highlight
lt: Paryškinimas

en: Squiggle with Comment
lt: Išraitymas su komentaru

en: Squiggle
lt: Išraitymas

en: Underline with Comment
lt: Pabraukimas su komentaru

en: Underline
lt: Pabraukimas

en: Strike Out with Comment
lt: Išbraukimas su komentaru

en: Strike Out
lt: Išbraukti

en: Stamp with Comment
lt: Antspaudas su komentaru

en: Stamp
lt: Antspaudas

en: Freehand Line with Comment
lt: Laisvo piešimo linija su komentaru

en: Freehand Line
lt: Laisvo piešimo linija

en: Caret
lt: Žymeklis

en: File Attachment
lt: Failo priedas

en: Sound
lt: Garsas

en: Movie
lt: Filmas

[ctx: Caption for a screen annotation]
en: Screen
lt: Ekranas

[ctx: Caption for a widget annotation]
en: Widget
lt: Valdiklis

[ctx: Caption for a rich media annotation]
en: Rich Media
lt: Raiškioji medija

[ctx: Unknown author]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Author: %1
lt: Autorius: %1

en: Where do you want to save %1?
lt: Kur norite įrašyti %1?

en: Could not open "%1" for writing. File was not saved.
lt: Nepavyko atverti „%1“ įrašymui. Failas nebuvo įrašytas.

en: The signature is cryptographically valid.
lt: Parašas yra kriptografiškai galiojantis.

en: The signature is cryptographically invalid.
lt: Parašas yra kriptografiškai negaliojantis.

en: Digest Mismatch occurred.
lt: Atsirado maišos reikšmės neatitikimas.

en: The signature CMS/PKCS7 structure is malformed.
lt: Parašo CMS/PKCS7 struktūra yra netaisyklinga.

en: The requested signature is not present in the document.
lt: Užklausto parašo dokumente nėra.

en: The signature could not be verified.
lt: Nepavyko patikrinti parašo.

en: Certificate is Trusted.
lt: Liudijimas yra patikimas.

en: Certificate issuer isn't Trusted.
lt: Liudijimo išdavėjas nėra patikimas.

en: Certificate issuer is unknown.
lt: Liudijimo išdavėjas yra nežinomas.

en: Certificate has been Revoked.
lt: Liudijimas panaikintas.

en: Certificate has Expired.
lt: Liudijimas nebegalioja.

en: Certificate has not yet been verified.
lt: Liudijimas kol kas nebuvo patikrintas.

en: Unknown issue with Certificate or corrupted data.
lt: Nežinoma problema su liudijimu arba sugadinti duomenys.

en: Unknown Algorithm
lt: Nežinomas algoritmas

en: Unknown Type
lt: Nežinomas tipas

en: Digital Signature
lt: Skaitmeninis parašas

en: Non-Repudiation
lt: Nepaneigimas

en: Encrypt Keys
lt: Šifruoti raktus

en: Decrypt Keys
lt: Iššifruoti raktus

en: Key Agreement
lt: Rakto sutartis

en: Sign Certificate
lt: Pasirašyti liudijimą

en: Sign CRL
lt: Pasirašyti CRL

en: Encrypt Only
lt: Tik šifruoti

en: No Usage Specified
lt: Naudojimas nenurodytas

en: The document has not been modified since it was signed.
lt: Dokumentas nebuvo modifikuotas nuo pasirašymo.

en: The revision of the document that was covered by this signature has not been modified;
    however there have been subsequent changes to the document.
lt: Šiuo parašu aprėpta dokumento revizija nebuvo modifikuota;
    vis dėlto, dokumente buvo atlikti vėlesni pakeitimai.

en: The document has been modified in a way not permitted by a previous signer.
lt: Dokumentas buvo modifikuotas tokiu būdu, kokiu to neleido anksčiau pasirašęs asmuo.

en: The document integrity verification could not be completed.
lt: Nepavyko užbaigti dokumento vientisumo patikrinimo.

en: This document has unsigned signature fields.
lt: Šiame dokumente yra nepasirašytų parašo laukų.

en: This document is digitally signed.
lt: Šis dokumentas yra skaitmeniškai pasirašytas.

en: This document is digitally signed. There have been changes since last signed.
lt: Šis dokumentas yra skaitmeniškai pasirašytas. Yra pakeitimų nuo paskutinio pasirašymo.

en: This document is digitally signed. Some of the signatures could not be validated properly.
lt: Šis dokumentas yra skaitmeniškai pasirašytas. Kai kurių parašų nepavyko tinkamai patikrinti.

en: Unsigned Signature %1
lt: Nepasirašytas parašas %1

en: Field: %1 on page %2
lt: Laukas: %1, %2-ame puslapyje

en: Rev. %1: Signed By %2
lt: Rev. %1: Pasirašė %2

en: Signing Time: %1
lt: Pasirašymo laikas: %1

en: Reason: %1
lt: Priežastis: %1

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Red
lt: Raudona

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Orange
lt: Oranžinė

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Yellow
lt: Geltona

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Green
lt: Žalia

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Cyan
lt: Žydra

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Blue
lt: Mėlyna

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Magenta
lt: Purpurinė

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: White
lt: Balta

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Gray
lt: Pilka

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Black
lt: Juoda

[ctx: @item:inlistbox]
en: Width %1
lt: Plotis %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (No annotation selected)
lt: Anotacijos linijos plotis (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color (No annotation selected)
lt: Anotacijos spalva (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (No annotation selected)
lt: Anotacijos užpildo spalva (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity (No annotation selected)
lt: Anotacijos nepermatomumas (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (No annotation selected)
lt: Anotacijos šriftas (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu (No annotation selected)
lt: Pridėti dabartinę anotaciją į sparčiųjų anotacijų meniu (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (No annotation selected)
lt: Suvaržyti formos proporcijas iki 1:1 arba linijos kampus iki žingsnių po 15° (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool (No annotation selected)
lt: Išplėstinės dabartinio anotacijos įrankio nuostatos (Nepasirinkta jokia anotacija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width
lt: Anotacijos linijos plotis

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (Current annotation has no line width)
lt: Anotacijos linijos plotis (Dabartinė anotacija neturi jokio linijos pločio)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation text color
lt: Anotacijos teksto spalva

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation border color
lt: Anotacijos rėmelio spalva

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color
lt: Anotacijos spalva

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color
lt: Anotacijos užpildo spalva

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (Current annotation has no fill color)
lt: Anotacijos užpildo spalva (Dabartinė anotacija neturi jokios užpildo spalvos)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font
lt: Anotacijos šriftas

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (Current annotation has no font)
lt: Anotacijos šriftas (Dabartinė anotacija neturi jokio šrifto)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain line angle to 15° steps
lt: Suvaržyti linijos kampus iki žingsnių po 15°

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1
lt: Suvaržyti formos proporcijas iki 1:1

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (Not supported by current annotation)
lt: Suvaržyti formos proporcijas iki 1:1 arba linijos kampus iki žingsnių po 15° (Dabartinė anotacija to nepalaiko)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity
lt: Anotacijos nepermatomumas

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu
lt: Pridėti dabartinę anotaciją į sparčiųjų anotacijų meniu

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool
lt: Išplėstinės dabartinio anotacijos įrankio nuostatos

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Fill Color
lt: Užpildo spalva

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Transparent
lt: Permatoma

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom Color...
lt: Tinkinta spalva...

[ctx: @title:window]
en: Select color
lt: Pasirinkite spalvą

en: &Annotations
lt: &Anotacijos

[ctx: @action:intoolbar Hide the toolbar]
en: Hide
lt: Slėpti

[ctx: @action:intoolbar Show the builtin annotation toolbar]
en: Show more annotation tools
lt: Rodyti daugiau anotacijų įrankių

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Highlighter
lt: Markeris

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Underline
lt: Pabraukimas

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Squiggle
lt: Išraitymas

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Strike Out
lt: Išbraukimas

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Typewriter
lt: Rašomoji mašinėlė

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Inline Note
lt: Įterpta pastaba

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Popup Note
lt: Iškylančioji pastaba

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Freehand Line
lt: Laisvo piešimo linija

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Straight line
lt: Tiesi linija

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Arrow
lt: Rodyklė

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Rectangle
lt: Stačiakampis

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Ellipse
lt: Elipsė

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Polygon
lt: Daugiakampis

[ctx: @action]
en: Geometrical shapes
lt: Geometrinės formos

[ctx: @action]
en: Stamp
lt: Antspaudas

[ctx: @action:intoolbar Show list of quick annotation tools]
en: Quick Annotations
lt: Sparčiosios anotacijos

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose an annotation tool from the quick annotations
lt: Pasirinkti anotacijos įrankį iš sparčiųjų anotacijų

en: Quick Annotation Bar
lt: Sparčiųjų anotacijų juosta

[ctx: @action:intoolbar Add current annotation tool to the quick annotations list]
en: Add to Quick Annotations
lt: Pridėti į sparčiąsias anotacijas

[ctx: @action:intoolbar When checked keep the current annotation tool active after use]
en: Keep Active
lt: Palikti aktyvų

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep the annotation tool active after use
lt: Po naudojimo, palikti anotacijos įrankį aktyvų

[ctx: @action When checked, line annotations are constrained to 15° steps, shape annotations to 1:1 ratio]
en: Constrain Ratio and Angle of Annotation Tools
lt: Suvaržyti anotacijų įrankių proporcijas ir kampus

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Font
lt: Šriftas

[ctx: @action:intoolbar Current annotation advanced settings]
en: Annotation Settings
lt: Anotacijų nuostatos

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Line width
lt: Linijos plotis

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Opacity
lt: Nepermatomumas

en: Page %1
lt: Puslapis %1

en: Annotation | %1 Annotations
lt[0]: Anotacija
lt[1]: %1 anotacijos
lt[2]: %1 anotacijų
lt[3]: %1 anotacija

en: &Open Pop-up Note
lt: &Atverti iškylančiąją pastabą

en: Copy forbidden by DRM
lt: DRM draudžia kopijavimą

en: &Delete
lt: &Ištrinti

en: &Properties
lt: &Savybės

[ctx: %1 is the name of the file to save]
en: &Save '%1'...
lt: Į&rašyti „%1“...

en: &Appearance
lt: Iš&vaizda

en: &General
lt: &Bendra

en: &Author:
lt: &Autorius:

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Modified:
lt: Modifikuota:

en: Pop-up Note Properties
lt: Iškylančiosios pastabos savybės

en: Typewriter Properties
lt: Rašomosios mašinėlės savybės

en: Inline Note Properties
lt: Įterptos pastabos savybės

en: Straight Line Properties
lt: Tiesios linijos savybės

en: Polygon Properties
lt: Daugiakampio savybės

en: Geometry Properties
lt: Geometrijos savybės

en: Text Markup Properties
lt: Teksto ženklinimo savybės

en: Stamp Properties
lt: Antspaudo savybės

en: Freehand Line Properties
lt: Laisvos piešimo linijos savybės

en: Caret Properties
lt: Žymeklio savybės

en: File Attachment Properties
lt: Failo priedo savybės

en: Sound Properties
lt: Garso savybės

en: Movie Properties
lt: Filmo savybės

en: Annotation Properties
lt: Anotacijos savybės

en: Modified: %1
lt: Modifikuota: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a custom stamp symbol from file
lt: Pasirinkti tinkintą antspaudo simbolį iš failo

[ctx: @title:window file chooser]
en: Select custom stamp symbol
lt: Pasirinkite tinkintą antspaudo simbolį

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
lt: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Piktogramų failai (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

[ctx: @info]
en: Could not load the file <filename>%1</filename>
lt: Nepavyko įkelti failo <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Invalid file
lt: Neteisingas failas

en: &Color:
lt: &Spalva:

en: &Opacity:
lt: Nepermat&omumas:

en: Icon:
lt: Piktograma:

en: Comment
lt: Komentaras

en: Help
lt: Pagalba

en: Insert
lt: Įterpti

en: Key
lt: Klavišas

en: New paragraph
lt: Nauja pastraipa

en: Note
lt: Pastaba

en: Paragraph
lt: Pastraipa

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Text &color:
lt: &Teksto spalva:

en: &Align:
lt: Lygiuoti:

en: Left
lt: Kairėje

en: Center
lt: Centre

en: Right
lt: Dešinėje

en: Border &width:
lt: Rėmelio &plotis:

en: Approved
lt: Patvirtintas

en: As Is
lt: Toks, koks yra

en: Confidential
lt: Konfidencialu

en: Departmental
lt: Departamento

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Experimental
lt: Eksperimentinis

en: Expired
lt: Nebegaliojantis

en: Final
lt: Galutinis

en: For Comment
lt: Komentarams

en: For Public Release
lt: Viešam paskelbimui

en: Not Approved
lt: Nepatvirtintas

en: Not For Public Release
lt: Viešai neskelbtina

en: Sold
lt: Parduota

en: Top Secret
lt: Visiškai slapta

en: Bookmark
lt: Žymelė

en: Information
lt: Informacija

en: Stamp symbol:
lt: Antspaudo simbolis:

en: &Width:
lt: &Plotis:

en: Line start:
lt: Linijos pradžia:

en: Line end:
lt: Linijos pabaiga:

en: Square
lt: Kvadratas

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Diamond
lt: Rombas

en: Open Arrow
lt: Atvira rodyklė

en: Closed Arrow
lt: Uždara rodyklė

en: None
lt: Nėra

en: Butt
lt: Sudūrimas

en: Right Open Arrow
lt: Atvira rodyklė dešinėn

en: Right Closed Arrow
lt: Uždara rodyklė dešinėn

en: Slash
lt: Pasvirasis brūkšnys

en: Leader line length:
lt: Nurodančios linijos ilgis:

en: Leader line extensions length:
lt: Nurodančios linijos išplėtimo ilgis:

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Shape fill:
lt: Formos užpildas:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Strike out
lt: Išbraukimas

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Ellipse
lt: Elipsė

en: File attachment symbol:
lt: Failo priedo simbolis:

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Graph
lt: Grafikas

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Push Pin
lt: Smeigtukas

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Paperclip
lt: Sąvaržėlė

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Tag
lt: Žymė

[ctx: 'File' as normal file, that can be opened, saved, etc..]
en: File
lt: Failas

[ctx: Not available size]
en: N/A
lt: Nėra

en: No description available.
lt: Aprašas neprieinamas.

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Caret symbol:
lt: Žymeklio simbolis:

[ctx: Symbol for caret annotations]
en: None
lt: Nėra

en: Close this note
lt: Užverti šią pastabą

en: Options
lt: Parinktys

en: This annotation may contain LaTeX code.
    Click here to render.
lt: Šioje anotacijoje gali būti LaTeX kodo.
    Spustelėkite čia, norėdami atvaizduoti.

en: Cannot find latex executable.
lt: Nepavyksta rasti latex vykdomojo failo.

en: LaTeX rendering failed
lt: LaTeX atvaizdavimas nepavyko

en: Cannot find dvipng executable.
lt: Nepavyksta rasti dvipng vykdomojo failo.

en: A problem occurred during the execution of the 'latex' command.
lt: Vykdant „latex“ komandą, atsirado problema.

en: A problem occurred during the execution of the 'dvipng' command.
lt: Vykdant „dvipng“ komandą, atsirado problema.

[ctx: %1 is the file name]
en: %1
    
    One bookmark | %1
    
    %2 bookmarks
lt[0]: %1
    
    Viena žymelė
lt[1]: %1
    
    %2 žymelės
lt[2]: %1
    
    %2 žymelių
lt[3]: %1
    
    %2 žymelė

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Show for all documents
lt: Rodyti visiems dokumentams

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Go to This Bookmark
lt: Eiti prie šios žymelės

en: Rename Bookmark
lt: Pervadinti žymelę

en: Remove Bookmark
lt: Šalinti žymelę

[ctx: Opens the selected document]
en: Open Document
lt: Atverti dokumentą

en: Remove all Bookmarks for this Document
lt: Šalinti visas žymeles šiam dokumentui

en: Certificate Viewer
lt: Liudijimų žiūryklė

en: Export...
lt: Eksportuoti...

en: General
lt: Bendra

en: Issued By
lt: Išdavė

en: Common Name(CN)
lt: Pavadinimas (CN)

en: EMail
lt: El. paštas

en: Organization(O)
lt: Organizacija (O)

en: Issued To
lt: Kam išduotas

en: Validity
lt: Galiojimas

en: Fingerprints
lt: Kontroliniai kodai

en: SHA-1 Fingerprint
lt: SHA-1 kontrolinis kodas

en: SHA-256 Fingerprint
lt: SHA-256 kontrolinis kodas

en: Details
lt: Išsamiau

en: Certificate Data:
lt: Liudijimo duomenys:

en: Where do you want to save this certificate?
lt: Kur norite įrašyti šį liudijimą?

en: Certificate File (*.cer)
lt: Liudijimo failas (*.cer)

en: Could not export the certificate
lt: Nepavyko eksportuoti liudijimo

[ctx: @title:menu]
en: &Color Mode
lt: &Spalvos veiksena

[ctx: @action Change Colors feature toggle action]
en: Change Colors
lt: Keisti spalvas

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Normal Colors
lt: Įp&rastos spalvos

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Invert Colors
lt: &Invertuoti spalvas

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Paper Color
lt: Keisti &popieriaus spalvą

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Dark && Light Colors
lt: Keisti &tamsias ir šviesias spalvas

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Convert to &Black && White
lt: Konvertuoti į &juodą ir baltą

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert &Lightness
lt: Invertuoti š&viesumą

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert L&uma (sRGB Linear)
lt: Invertuoti L&uma (linijinė sRGB)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert Luma (&Symmetric)
lt: Invertuoti Luma (&Simetrinė)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue P&ositive
lt: Pastumti atspalvio p&ozityvą

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue N&egative
lt: Pastumti atspalvio n&egatyvą

note: i18n: tag tool attribute name
en: Red
lt: Raudona

note: i18n: tag tool attribute name
en: Green
lt: Žalia

note: i18n: tag tool attribute name
en: Blue
lt: Mėlyna

note: i18n: tag tool attribute name
en: Yellow
lt: Geltona

note: i18n: tag tool attribute name
en: Black
lt: Juoda

note: i18n: tag tool attribute name
en: White
lt: Balta

note: i18n: tag tool attribute name
en: Arrow
lt: Rodyklė

note: i18n: tag tool attribute name
en: Yellow Highlighter
lt: Geltonas markeris

note: i18n: tag tool attribute name
en: Green Highlighter
lt: Žalias markeris

note: i18n: tag tool attribute name
en: Insert Text
lt: Įterpti tekstą

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Draw border around links
lt: Piešti rėmelį aplink nuorodas

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Change colors
lt: Keisti spalvas

[ctx: @info Config dialog, accessibility page]
en: <b>Warning:</b> these options can badly affect drawing speed.
lt: <b>Įspėjimas:</b> šios parinktys gali blogai paveikti piešimo greitį.

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert colors
lt: Invertuoti spalvas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change paper color
lt: Keisti popieriaus spalvą

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change dark & light colors
lt: Keisti tamsias ir šviesias spalvas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Convert to black & white
lt: Konvertuoti į juodą ir baltą

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert lightness
lt: Invertuoti šviesumą

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (sRGB linear)
lt: Invertuoti luma (linijinė sRGB)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (symmetric)
lt: Invertuoti luma (simetrinė)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue positive
lt: Pastumti atspalvio pozityvą

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue negative
lt: Pastumti atspalvio negatyvą

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Color mode:
lt: Spalvos veiksena:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Paper color:
lt: Popieriaus spalva:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Dark color:
lt: Tamsi spalva:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Light color:
lt: Šviesi spalva:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Threshold:
lt: Slenkstis:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Contrast:
lt: Kontrastas:

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech engine:
lt: Garsinio teksto atkūrimo modulis:

[ctx: &label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech voice:
lt: Garsinio teksto atkūrimo balsas:

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Full Annotation Toolbar
lt: Pilna anotacijų įrankių juosta

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Quick Annotation Toolbar
lt: Sparčiųjų anotacijų įrankių juosta

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: Annotation toolbar:
lt: Anotacijų įrankių juosta:

[ctx: @label:textbox Config dialog, annotations page]
en: Author:
lt: Autorius:

[ctx: @info Config dialog, annotations page]
en: <b>Note:</b> the information here is used only for annotations. The information is saved in annotated documents, and so will be transmitted together with the document.
lt: <b>Pastaba:</b> čia pateikiama informacija yra naudojama tik anotacijoms. Informacija yra įrašoma į dokumentą su anotacijomis ir tokiu būdu bus perduota kartu su dokumentu.

[ctx: @label Config dialog, annotations page, heading line for Quick Annotations tool manager]
en: <h3>Quick Annotation Tools</h3>
lt: <h3>Sparčiųjų anotacijų įrankiai</h3>

[ctx: @info:whatsthis Config dialog, editor page]
en: Choose the editor you want to launch when Okular wants to open a source file.
lt: Pasirinkite redaktorių, kurį norite paleisti tais atvejais, kai Okular norės atverti šaltinio failą.

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Custom Text Editor
lt: Tinkintas tekstų redaktorius

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Emacs client
lt: Emacs kliento programa

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Lyx client
lt: Lyx kliento programa

[ctx: @label:listbox Config dialog, editor page]
en: Editor:
lt: Redaktorius:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <qt>Set the command of a custom text editor to be launched.<br />
    You can also put few placeholders:
    <ul>
      <li>%f - the file name</li>
      <li>%l - the line of the file to be reached</li>
      <li>%c - the column of the file to be reached</li>
    </ul>
    If %f is not specified, then the file name is appended to the specified command.
lt: <qt>Nustatykite paleidžiamo tinkinto tekstų redaktoriaus komandą.<br />
    Taip pat po komandos galite įrašyti kelis vietaženklius:
    <ul>
      <li>%f – failo pavadinimas</li>
      <li>%l – failo eilutės, ties kuria jį atverti, numeris</li>
      <li>%c – failo stulpelio, ties kuriuo failą atverti, numeris</li>
    </ul>
    Jei %f nebus nurodytas, tuomet prie nurodytos komandos bus prijungtas failo pavadinimas.

[ctx: @label:textbox Config dialog, editor page]
en: Command:
lt: Komanda:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Use smooth scrolling
lt: Naudoti glotnų slinkimą

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Appearance:
lt: Išvaizda:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show scrollbars
lt: Rodyti slankjuostes

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Link the thumbnails with the page
lt: Susieti miniatiūras su puslapiu

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show hints and info messages
lt: Rodyti patarimus ir informacinius pranešimus

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Notify about embedded files, forms, or signatures
lt: Pranešti apie įterptus failus, formas ar parašus

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Display document title in titlebar if available
lt: Jei prieinama, rodyti antraštės juostoje dokumento pavadinimą

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display file name only
lt: Rodyti tik failo pavadinimą

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display full file path
lt: Rodyti pilną failo kelią

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: When not displaying document title:
lt: Nerodant dokumento pavadinimo:

[ctx: @label:listbox Config dialog, general page]
en: Use custom background color:
lt: Naudoti tinkintą fono spalvą:

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Program features:
lt: Programos ypatybės:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open new files in tabs
lt: Atverti naujus failus kortelėse

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Switch to existing tab if file is already open
lt: Perjungti į esamą kortelę, jeigu failas jau yra atvertas

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Obey DRM limitations
lt: Paklusti DRM apribojimams

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Reload document on file change
lt: Pasikeitus failui, įkelti dokumentą iš naujo

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show backend selection dialog
lt: Rodyti programinės sąsajos pasirinkimo dialogą

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Right to left reading direction
lt: Skaitymo kryptis iš dešinės į kairę

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open in continuous mode by default
lt: Pagal numatymą, atverti nuoseklioje veiksenoje

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: When using Browse Tool, wrap cursor at screen edges
lt: Naudojant naršymo įrankį, cikliškai perkėlinėti žymeklį ties ekrano kraštais

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Overview columns:
lt: Apžvalgos stulpeliai:

[ctx: @info:tooltip Config dialog, general page]
en: Defines how much of the current viewing area will still be visible when pressing the Page Up/Down keys.
lt: Apibrėžia kiek šiuo metu rodomos srities bus matoma, paspaudžiant klavišus Psl. aukštyn/Psl. žemyn.

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Page Up/Down overlap:
lt: Puslapio aukštyn/žemyn persiklojimas:

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Width
lt: Talpinti į plotį

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Page
lt: Talpinti į puslapį

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Auto Fit
lt: Automatiškai talpinti

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Defines the default zoom mode for files which were never opened before. For files which were opened before the previous zoom is applied.
lt: Apibrėžia numatytojo mastelio veikseną failams, kurie dar niekada nebuvo atverti. Failams, kurie jau buvo atverti anksčiau, bus taikomas ankstesnis mastelis.

[ctx: label:listbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Default zoom:
lt: Numatytasis mastelis:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable transparency effects
lt: Įjungti permatomumo efektus

[ctx: @label Config dialog, performance page]
en: CPU usage:
lt: Procesoriaus naudojimas:

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Low
lt: Žemas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Normal (default)
lt: Normalus (numatytasis)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Aggressive
lt: Agresyvus

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Greedy
lt: Godus

[ctx: @label:listbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Memory usage:
lt: Atminties naudojimas:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text antialias
lt: Įjungti teksto glodinimą

[ctx: @title:group Config dialog, performance page]
en: Rendering options:
lt: Atvaizdavimo parinktys:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable graphics antialias
lt: Įjungti grafikos glodinimą

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text hinting
lt: Įjungti teksto taškinę korekciją

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
lt: Naudoja kaip įmanoma mažiau atminties. Nenaudoti nieko iš naujo. (Sistemoms su mažai atminties.)

en: A good compromise between memory usage and speed gain. Preload next page and boost searches. (For systems with 2GB of memory, typically.)
lt: Geras kompromisas tarp atminties naudojimo ir greičio gavimo. Iš anksto įkelia kitą puslapį ir pagreitiną paieškas. (Paprastai sistemoms su 256MB atminties ir daugiau)

en: Keeps everything in memory. Preload next pages. Boost searches. (For systems with more than 4GB of memory.)
lt: Laiko viską atmintyje. Iš anksti įkelia kitus puslapius. Pagreitina paieškas. (Sistemoms su daugiau nei 512MB atminties.)

en: Loads and keeps everything in memory. Preload all pages. (Will use at maximum 50% of your total memory or your free memory, whatever is bigger.)
lt: Įkelia ir laiko viską atmintyje. Iš anksto įkelti puslapius. (Naudos daugiausiai 50% jūsų visos atminties arba jūsų laisvos atminties, priklausomai nuo to, kurios yra daugiau.)

[ctx: Spinbox prefix: Advance automatically: every n seconds]
en: every
lt: kas

[ctx: Advance every %1 seconds]
en:  second |  seconds
lt[0]:   sekundę
lt[1]:   sekundes
lt[2]:   sekundžių
lt[3]:   sekundę

[ctx: @label:spinbox Config dialog, presentation page]
en: Advance automatically:
lt: Automatiškai pereiti toliau:

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Loop after last page
lt: Po paskutinio puslapio rodyti iš naujo

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap left/right side to go back/forward
lt: Bakstelėti kairiajame/dešiniajame šone norint eiti atgal/pirmyn

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap anywhere to go forward
lt: Bakstelėti bet kur norint eiti pirmyn

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Touch navigation:
lt: Naršymas prilietimais:

[ctx: @label:chooser Config dialog, presentation page]
en: Background color:
lt: Fono spalva:

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Hidden after delay
lt: Slepiamas po delsos

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always visible
lt: Visada matomas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always hidden
lt: Visada slepiamas

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Mouse cursor:
lt: Pelės žymeklis:

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show progress indicator
lt: Rodyti eigos indikatorių

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show summary page
lt: Rodyti santraukos puslapį

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Instant (Never use animations)
lt: Nedelsiant (Niekada nenaudoti animacijų)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Replace
lt: Pakeitimas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Random transition
lt: Atsitiktinis perėjimas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds vertical
lt: Vertikalios žaliuzės

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds horizontal
lt: Horizontalios žaliuzės

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box in
lt: Mažėjanti dėžutė

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box out
lt: Didėjanti dėžutė

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Dissolve
lt: Skaidymas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Fade
lt: Laipsniškas išnykimas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter down
lt: Mirgėjimas žemyn

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right
lt: Mirgėjimas į dešinę

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right-down
lt: Mirgėjimas į apatinę dešinę

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal in
lt: Horizontalus uždarymas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal out
lt: Horizontalus atidarymas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical in
lt: Vertikalus uždarymas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical out
lt: Vertikalus atidarymas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe down
lt: Išvalymas žemyn

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe right
lt: Išvalymas dešinėn

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe left
lt: Išvalymas kairėn

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe up
lt: Išvalymas aukštyn

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Default transition:
lt: Numatytasis perėjimas:

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Preferred screen:
lt: Pageidaujamas ekranas:

[ctx: @label Config dialog, presentation page, heading line for drawing tool manager]
en: <h3>Drawing Tools</h3>
lt: <h3>Piešimo įrankiai</h3>

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Current Screen
lt: Dabartinis ekranas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Default Screen
lt: Numatytasis ekranas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...). %2 is the screen manufacturer name. %3 is the screen model name. %4 is the screen name like DVI-0]
en: Screen %1 (%2 %3 %4)
lt: Ekranas %1 (%2 %3 %4)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...), hopefully not 0.]
en: Screen %1 (disconnected)
lt: Ekranas %1 (atjungtas)

en: Drawing Tool: %1
lt: Piešimo įrankis: %1

en: Eraser
lt: Trintukas

en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: &Type:
lt: &Tipas:

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Text markup
lt: Teksto ženklinimas

en: Geometrical shape
lt: Geometrinė forma

en: Create annotation tool
lt: Sukurti anotacijos įrankį

en: Edit annotation tool
lt: Taisyti anotacijos įrankį

en: Color:
lt: Spalva:

en: &Pen Width:
lt: Rašiklio &storis:

[ctx: Suffix for the pen width, eg '10 px']
en:  px
lt:  piks.

en: Create drawing tool
lt: Sukurti piešimo įrankį

en: Edit drawing tool
lt: Taisyti piešimo įrankį

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @title:window]
en: Embedded Files
lt: Įterpti failai

[ctx: @action:button]
en: View
lt: Rodyti

[ctx: @title:column]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column]
en: Description
lt: Aprašas

[ctx: @title:column]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @title:column]
en: Created
lt: Sukurta

[ctx: @title:column]
en: Modified
lt: Modifikuota

[ctx: @action:inmenu]
en: &Save As...
lt: Į&rašyti kaip...

[ctx: @action:inmenu]
en: &View...
lt: &Rodinys...

en: Could not load print preview part
lt: Nepavyko įkelti spaudinio peržiūros dalies

en: Print Preview
lt: Spaudinio peržiūra

en: Close
lt: Užverti

[ctx: Find text]
en: F&ind:
lt: &Rasti:

en: Text to search for
lt: Tekstas, kurio ieškoti

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
lt: Kitas

en: Jump to next match
lt: Peršokti prie kito atitikmens

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Jump to previous match
lt: Peršokti prie ankstesnio atitikmens

en: Modify search behavior
lt: Modifikuoti paieškos elgseną

en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: From current page
lt: Nuo esamo puslapio

en: Find as you type
lt: Paieška renkant tekstą

en: *|All Files
lt: *|Visi failai

en: Unsigned Signature Field (Click to Sign)
lt: Nepasirašyto parašo laukas (Spustelėkite, norėdami pasirašyti)

en: &Sign...
lt: &Pasirašyti...

en: Signature Properties
lt: Parašo savybės

en: Search Options
lt: Paieškos parinktys

[ctx: Enable case sensitive search in the side navigation panels]
en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

[ctx: Enable regular expression search in the side navigation panels]
en: Regular Expression
lt: Reguliarusis reiškinys

en: S&earch:
lt: I&eškoti:

en: Layers
lt: Sluoksniai

[ctx: Layouted like: '5 [pages] of 10']
en: of
lt: iš

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zoom to 100%
lt: 100% mastelis

en: Rotate &Right
lt: Pasukti &dešinėn

[ctx: Rotate right]
en: Right
lt: Dešinėn

en: Rotate &Left
lt: Pasukti &kairėn

[ctx: Rotate left]
en: Left
lt: Kairėn

en: Original Orientation
lt: Pradinė orientacija

en: &Trim View
lt: Ap&kirptas rodinys

en: &Trim Margins
lt: &Apkirpti paraštes

en: Trim To &Selection
lt: Apkirpti iki ž&ymėjimo

en: Fit &Width
lt: Talpinti į &plotį

en: Fit &Page
lt: Talpinti į p&uslapį

en: &Auto Fit
lt: &Automatiškai talpinti

en: Fit Wi&ndow to Page
lt: Talpinti langą į &puslapį

en: &View Mode
lt: &Rodinio veiksena

[ctx: @item:inmenu]
en: &Single Page
lt: &Vienas puslapis

[ctx: @item:inmenu]
en: &Facing Pages
lt: &Puslapiai poromis

[ctx: @item:inmenu]
en: Facing Pages (&Center First Page)
lt: Puslapiai poromis (&Centruoti pirmą puslapį)

[ctx: @item:inmenu]
en: &Overview
lt: &Apžvalga

en: &Continuous
lt: &Nuosekliai

[ctx: @action page layout]
en: Use Right to Left Reading Direction
lt: Naudoti skaitymo kryptį iš dešinės į kairę

en: &Browse
lt: &Naršyti

en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: Area &Selection
lt: Srities ž&ymėjimas

en: &Text Selection
lt: &Teksto žymėjimas

en: T&able Selection
lt: &Lentelės žymėjimas

en: &Magnifier
lt: &Didinamasis stiklas

[ctx: @action]
en: Selection Tools
lt: Žymėjimo įrankiai

en: Digitally &Sign...
lt: Skaitmeniškai pa&sirašyti...

en: Speak Whole Document
lt: Skaityti balsu visą dokumentą

en: Speak Current Page
lt: Skaityti balsu dabartinį puslapį

en: Stop Speaking
lt: Baigti skaitymą balsu

en: Pause/Resume Speaking
lt: Pristabdyti/Pratęsti skaitymą balsu

en: Scroll Up
lt: Slinkti aukštyn

en: Scroll Down
lt: Slinkti žemyn

en: Scroll Page Up
lt: Slinkti puslapį aukštyn

en: Scroll Page Down
lt: Slinkti puslapį žemyn

en: Show Forms
lt: Rodyti formas

en:  Loaded a one-page document. |  Loaded a %1-page document.
lt[0]:  Įkeltas vieno puslapio dokumentas.
lt[1]:  Įkeltas %1 puslapių dokumentas.
lt[2]:  Įkeltas %1 puslapių dokumentas.
lt[3]:  Įkeltas %1 puslapio dokumentas.

en: Copy Table Contents to Clipboard
lt: Kopijuoti lentelės turinį į iškarpinę

en: Text (1 character) | Text (%1 characters)
lt[0]: Tekstas (1 simbolis)
lt[1]: Tekstas (%1 simboliai)
lt[2]: Tekstas (%1 simbolių)
lt[3]: Tekstas (%1 simbolis)

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Speak Text
lt: Pradėti skaitymą balsu

en: Image (%1 by %2 pixels)
lt: Paveikslas (%1 ant %2 pikselių)

en: Save to File...
lt: Įrašyti į failą...

en: Image [%1x%2] copied to clipboard.
lt: Paveikslas [%1x%2] nukopijuotas į iškarpinę.

en: Save file
lt: Įrašyti failą

en: Images (*.png *.jpeg)
lt: Paveikslai (*.png *.jpeg)

en: File not saved.
lt: Failas neįrašytas.

en: Image [%1x%2] saved to %3 file.
lt: Paveikslas [%1x%2] įrašytas į failą %3.

en: Copy Text
lt: Kopijuoti tekstą

en: Go to '%1'
lt: Eiti į „%1“

en: Fit Width
lt: Talpinti į plotį

en: Fit Page
lt: Talpinti į puslapį

en: Auto Fit
lt: Automatiškai talpinti

en: Search for '%1' with
lt: Ieškoti „%1“ naudojant

en: Configure Web Shortcuts...
lt: Konfigūruoti saityno trumpinius...

en: Follow This Link
lt: Eiti šia nuoroda

en: Play this Sound
lt: Atkurti šį garsą

en: Stop Sound
lt: Stabdyti garsą

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Search for '%1' in this document
lt: Ieškoti „%1“ šiame dokumente

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
lt: Pažymėkite didinamą sritį. Norėdami mažinti, spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku.

en: Click to see the magnified view.
lt: Spustelėkite norėdami matyti padidintą vaizdą.

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
lt: Norėdami kopijuoti, apibrėžkite stačiakampį aplink tekstą ar grafikos objektą.

en: Select text
lt: Žymėti tekstą

en: Draw a rectangle around the table, then click near edges to divide up; press Esc to clear.
lt: Apibrėžkite stačiakampį aplink lentelę, tada spustelėkite šalia kraštų norėdami perskirti; paspauskite Grįžimo (Esc) klavišą norėdami išvalyti.

en: All your signing certificates are either not valid yet or are past their validity date.
lt: Visi jūsų pasirašymo liudijimai arba dar kol kas nepradėjo galioti, arba jau nebegalioja.

en: There are no available signing certificates.<br/>For more information, please see the section about <a href="%1">Adding Digital Signatures</a> in the manual.
lt: Nėra prieinamų pasirašymo liudijimų.<br/>Išsamesnei informacijai, programos vadove žiūrėkite sekciją apie <a href="%1">Skaitmeninių parašų pridėjimą</a>.

en: You have unsaved changes. Please save the document before signing it.
lt: Yra neįrašytų pakeitimų. Prieš pasirašydami dokumentą, įrašykite pakeitimus.

en: Draw a rectangle to insert the signature field
lt: Pieškite stačiakampį, norėdami įterpti parašo lauką

en: Draw a rectangle around the page area you wish to keep visible
lt: Apibrėžkite stačiakampį aplink puslapio sritį, kurią norite palikti matomą

en: New Text Note
lt: Nauja tekstinė pastaba

en: Text of the new note:
lt: Naujos pastabos tekstas:

[ctx: @info]
en: A signature of this size may be too small to read. If you would like to create a potentially more readable signature, press <interface>Start over</interface> and draw a bigger rectangle.
lt: Tokio dydžio parašas gali būti neįskaitomas. Jei norėtumėte sukurti galimai labiau įskaitomą parašą, paspauskite <interface>Pradėti iš naujo</interface> ir nupieškite didesnį stačiakampį.

[ctx: @action:button]
en: Start Over
lt: Pradėti iš naujo

[ctx: @action:button]
en: Sign
lt: Pasirašyti

[ctx: %1 is a file path]
en: Could not sign. Invalid certificate password or could not write to '%1'
lt: Nepavyko pasirašyti. Neteisingas liudijimo slaptažodis arba nepavyko rašyti į „%1“

en: Author name
lt: Autoriaus vardas

en: Author name for the annotation:
lt: Anotacijos autoriaus vardas:

[ctx: Annotation tool]
en: Draw an ellipse (drag to select a zone)
lt: Piešti elipsę (tempkite norėdami pažymėti sritį)

[ctx: Annotation tool]
en: Highlight text
lt: Paryškinti tekstą

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a freehand line
lt: Piešti laisvo piešimo liniją

[ctx: Annotation tool]
en: Inline Text Annotation (drag to select a zone)
lt: Įterpta tekstinė anotacija (tempkite norėdami pažymėti sritį)

[ctx: Annotation tool]
en: Put a pop-up note
lt: Padėti iškylančiąją pastabą

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a polygon (click on the first point to close it)
lt: Piešti daugiakampį (spustelėkite ant pirmojo taško norėdami stačiakampį uždaryti)

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a rectangle
lt: Piešti stačiakampį

[ctx: Annotation tool]
en: Squiggle text
lt: Pabraukti tekstą išraitymu

[ctx: Annotation tool]
en: Put a stamp symbol
lt: Uždėti antspaudą

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a straight line
lt: Piešti tiesią liniją

[ctx: Annotation tool]
en: Strike out text
lt: Išbraukti tekstą

[ctx: Annotation tool]
en: Underline text
lt: Pabraukti tekstą

[ctx: Annotation tool]
en: Typewriter Annotation (drag to select a zone)
lt: Rašomosios mašinėlės anotacija (tempkite norėdami pažymėti sritį)

en: Highlighter
lt: Markeris

en: Add favorite annotation
lt: Pridėti mėgstamą anotaciją

en: Custom annotation name:
lt: Tinkintos anotacijos pavadinimas:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: Menu (view_orientation)
en: &Orientation
lt: &Orientacija

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks) i18n: ectx: Menu (okular_bookmarks)
en: &Bookmarks
lt: Žy&melės

note: i18n: ectx: ToolBar (OkularViewerToolBar)
en: Viewer Toolbar
lt: Žiūryklės įrankių juosta

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Annotations
lt: Anotacijos

en: This document contains annotations or form data that were saved internally by a previous Okular version. Internal storage is <b>no longer supported</b>.<br/>Please save to a file in order to move them if you want to continue to edit the document.
lt: Šiame dokumente yra anotacijų ar formų duomenų, kuriuos ankstesnė Okular versija įrašė dokumento viduje. Vidinė saugykla yra <b>daugiau nebepalaikoma</b>.<br/>Jei norite tęsti redaguoti šį dokumentą, įrašykite į failą, kad perkeltumėte tuos duomenis.

en: This document has embedded files. <a href="okular:/embeddedfiles">Click here to see them</a> or go to File -> Embedded Files.
lt: Šiame dokumente yra įterptų failų. <a href="okular:/embeddedfiles">Spustelėkite čia, norėdami juos pamatyti</a> arba eikite į Failas -> Įterpti failai.

[ctx: Previous page]
en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Go back to the Previous Page
lt: Grįžti į ankstesnį puslapį

en: Moves to the previous page of the document
lt: Pereina į ankstesnį dokumento puslapį

[ctx: Next page]
en: Next
lt: Kitas

en: Advance to the Next Page
lt: Pereiti į kitą puslapį

en: Moves to the next page of the document
lt: Pereina į kitą dokumento puslapį

en: Beginning of the document
lt: Dokumento pradžia

en: Moves to the beginning of the document
lt: Pereina į dokumento pradžią

en: End of the document
lt: Dokumento pabaiga

en: Moves to the end of the document
lt: Pereina į dokumento pabaigą

en: Rename the current bookmark
lt: Pervadinti esamą žymelę

en: Previous Bookmark
lt: Ankstesnė žymelė

en: Go to the previous bookmark
lt: Eiti į ankstesnę žymelę

en: Next Bookmark
lt: Kita žymelė

en: Go to the next bookmark
lt: Eiti į kitą žymelę

en: Configure Okular...
lt: Konfigūruoti Okular...

en: Configure Viewer...
lt: Konfigūruoti žiūryklę...

en: Configure Viewer Backends...
lt: Konfigūruoti žiūryklės programines sąsajas...

en: Configure Backends...
lt: Konfigūruoti programines sąsajas...

en: About Backend
lt: Apie programinę sąsają

en: Reloa&d
lt: Įkelti iš &naujo

en: Reload the current document from disk.
lt: Pakartotinai įkelti esamą dokumentą iš disko.

en: Close &Find Bar
lt: Užverti &paieškos juostą

en: Page Number
lt: Puslapio numeris

[ctx: @action]
en: Configure Color Modes...
lt: Konfigūruoti spalvos veiksenas...

en: Select All Text on Current Page
lt: Pažymėti visą tekstą esamame puslapyje

en: Show S&idebar
lt: Rodyti š&oninę juostą

en: Show &Page Bar
lt: Rodyti &puslapių juostą

en: Show &Signatures Panel
lt: Rodyti &parašų skydelį

en: &Embedded Files
lt: Į&terpti failai

en: E&xport As
lt: E&ksportuoti kaip

en: S&hare
lt: &Bendrinti

en: P&resentation
lt: &Pateiktis

en: Open Con&taining Folder
lt: Atverti &vidinį aplanką

en: &Import PostScript as PDF...
lt: &Importuoti PostScript kaip PDF...

en: Switch Blackscreen Mode
lt: Perjungti juodo ekrano veikseną

en: Erase Drawing
lt: Ištrinti piešinį

en: Configure Annotations...
lt: Konfigūruoti anotacijas...

en: Play/Pause Presentation
lt: Rodyti/pristabdyti pateiktį

en: You have just modified the open document, but this kind of document can not be saved.
    Any modification will be lost once Okular is closed.
lt: Jūs ką tik modifikavote atvertą dokumentą, bet šio tipo dokumento negalima įrašyti.
    Užvėrus Okular, bet kokie pakeitimai bus prarasti.

en: Document can't be saved
lt: Dokumentas negali būti įrašytas

en: Could not open '%1' (%2)
lt: Nepavyko atverti „%1“ (%2)

en: The loading of %1 has been canceled.
lt: %1 įkėlimo buvo atsisakyta.

en: Could not open %1. Reason: %2
lt: Nepavyko atverti %1. Priežastis: %2

en: Configure Viewer Backends
lt: Konfigūruoti žiūryklės programines sąsajas

en: Configure Backends
lt: Konfigūruoti programines sąsajas

en: The program "ps2pdf" was not found, so Okular can not import PS files using it.
lt: Programa „ps2pdf“ nerasta, todėl jos nenaudodama programa Okular negali importuoti PS failų.

en: ps2pdf not found
lt: Nerasta ps2pdf

en: PostScript files (%1)
lt: PostScript failai (%1)

en: Importing PS file as PDF (this may take a while)...
lt: Importuojamas PS failas kaip PDF (tai gali užtrukti)...

en: Please enter the password to read the document:
lt: Norėdami skaityti dokumentą, įveskite slaptažodį:

en: Incorrect password. Try again:
lt: Neteisingas slaptažodis. Bandykite dar kartą:

en: Document Password
lt: Dokumento slaptažodis

en: This document has XFA forms, which are currently <b>unsupported</b>.
lt: Šiame dokumente yra XFA formos, kurios šiuo metu yra <b>nepalaikomos</b>.

en: This document has forms. Click on the button to interact with them, or use View -> Show Forms.
lt: Šiame dokumente yra formos. Spauskite ant mygtuko norėdami su jomis sąveikauti arba naudokite meniu Rodinys -> Rodyti formas.

en: All editing and interactive features for this document are disabled. Please save a copy and reopen to edit this document.
lt: Visos šio dokumento redagavimo ir interaktyvios ypatybės yra išjungtos. Įrašykite šio dokumento kopiją ir, norėdami jį redaguoti, atverkite dokumentą iš naujo.

en: This document wants to be shown full screen.
    Leave normal mode and enter presentation mode?
lt: Šis dokumentas nori būti rodomas visame ekrane.
    Išeiti iš normalios veiksenos ir įjungti pateikties veikseną?

en: Request to Change Viewing Mode
lt: Užklausa pakeisti rodinio veikseną

en: Enter Presentation Mode
lt: Įjungti pateikties veikseną

en: Deny Request
lt: Drausti užklausą

en: Could not open %1. %2
lt: Nepavyko atverti %1. %2

en: File Changed
lt: Failas pasikeitė

en: Continue Reloading
lt: Tęsti įkėlimą iš naujo

en: Abort Reloading
lt: Nutraukti įkėlimą iš naujo

en: Continue Closing
lt: Tęsti užvėrimą

en: Abort Closing
lt: Nutraukti užvėrimą

en: Do you want to save your changes to "%1" or discard them?
lt: Ar norite įrašyti savo pakeitimus į "%1", ar juos atmesti?

en: Close Document
lt: Užverti dokumentą

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
lt: Ši nuoroda nurodo į dokumento užvėrimo veiksmą, kuris neveikia naudojant įtaisytąją žiūryklę.

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
lt: Ši nuoroda nurodo į programos išjungimo veiksmą, kuris neveikia naudojant įtaisytąją žiūryklę.

en: Reloading the document...
lt: Dokumentas įkeliamas iš naujo...

en: Contents
lt: Turinys

en: Signatures
lt: Parašai

en: Go to Page
lt: Eiti į puslapį

en: &Page:
lt: &Puslapis:

en: Enter the new name of the bookmark:
lt: Įveskite naują žymelės pavadinimą:

en: Rename this Bookmark
lt: Pervadinti šią žymelę

en: Remove this Bookmark
lt: Šalinti šią žymelę

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: You have chosen to save an Okular Archive without the file name ending with the '%1' extension. That is not allowed, do you want to choose a new name?
lt: Jūs pasirinkote įrašyti Okular archyvą be failo pavadinimo galūnės su „%1“ prievardžiu. Tai neleistina, ar norite pasirinkti naują pavadinimą?

en: Unsupported extension
lt: Nepalaikomas prievardis

[ctx: @action:button]
en: Choose New Name
lt: Pasirinkti naują pavadinimą

en: Save - Warning
lt: Įrašyti - Įspėjimas

en: The current document is protected with a password.<br />In order to save, the file needs to be reloaded. You will be asked for the password again and your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
lt: Dabartinis dokumentas yra apsaugotas slaptažodžiu.<br />Norint įrašyti dokumentą, jis turi būti įkeltas iš naujo. Jūsų bus paklausta slaptažodžio dar kartą, o jūsų atšaukimo/grąžinimo istorija bus prarasta.<br />Ar norite tęsti?

en: Could not open the temporary file for saving.
lt: Nepavyko atverti laikinojo failo įrašymui.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename> because that file is read-only. Try saving to another location or changing that file's permissions.
lt: Nepavyko perrašyti <filename>%1</filename>, nes tas failas yra skirtas tik skaitymui. Pabandykite įrašyti failą į kitą vietą arba pakeisti jo leidimus.

en: After saving, the current document format requires the file to be reloaded. Your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
lt: Dabartinis dokumento formatas reikalauja, kad įrašius, failas turės būti įkeltas iš naujo. Jūsų atšaukimo/grąžinimo istorija bus prarasta.<br />Ar norite tęsti?

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
lt: Nepavyko įrašyti failo į "%1". Pabandykite jį įrašyti į kitą vietą.

en: Filled form contents
lt: Užpildytų formų turinys

en: User annotations
lt: Naudotojo anotacijos

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them.
lt: Ketinate įrašyti pakeitimus, tačiau dabartinis failo formatas nepalaiko šių elementų įrašymo. Norėdami juos išsaugoti, naudokite <i>Okular dokumento archyvo</i> formatą.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Save as Okular document archive...
lt: Įrašyti kaip Okular dokumento archyvą...

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save the document and discard these elements.
lt: Ketinate įrašyti pakeitimus, tačiau dabartinis failo formatas nepalaiko šių elementų įrašymo. Norėdami juos išsaugoti, naudokite <i>Okular dokumento archyvo</i> formatą. Spustelėkite <i>Tęsti</i> norėdami atmesti minėtus elementus ir įrašyti dabartinį dokumentą.

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save, but you will lose these elements as well as the undo/redo history.
lt: Ketinate įrašyti pakeitimus, tačiau dabartinis failo formatas nepalaiko šių elementų įrašymo. Norėdami juos išsaugoti, naudokite <i>Okular dokumento archyvo</i> formatą. Norėdami įrašyti, spustelėkite <i>Tęsti</i>, tačiau prarasite minėtus elementus ir atšaukimo/grąžinimo istoriją.

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue losing changes
lt: Tęsti prarandant pakeitimus

en: File could not be saved in '%1'. %2
lt: Nepavyko įrašyti failą į „%1“. %2

en: Okular cannot copy %1 to the specified location.
    
    The document does not exist anymore.
lt: Okular negali nukopijuoti %1 į nurodytą vietą.
    
    Dokumento daugiau nebėra.

en: File could not be saved in '%1'. Error: '%2'. Try to save it to another location.
lt: Nepavyko įrašyti failo į "%1". Klaida: "%2". Pabandykite jį įrašyti į kitą vietą.

en: Expand whole section
lt: Išskleisti visą sekciją

en: Collapse whole section
lt: Suskleisti visą sekciją

en: Expand all
lt: Išskleisti viską

en: Collapse all
lt: Suskleisti viską

en: Sync Thumbnail with Page
lt: Sinchronizuoti miniatiūrą su puslapiu

en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: @action:inmenu menu that contains actions to control text to speach]
en: Speak
lt: Skaityti balsu

[ctx: @title:window]
en: Print
lt: Spausdinti

en: Printing this document is not allowed.
lt: Šio dokumento spausdinti neleidžiama.

en: Could not print the document. Unknown error. Please report to bugs.kde.org
lt: Nepavyko spausdinti dokumento. Nežinoma klaida. Prašome pranešti į bugs.kde.org

en: Could not print the document. Detailed error is "%1". Please report to bugs.kde.org
lt: Nepavyko spausdinti dokumento. Išsamesnis klaidos aprašas yra „%1“. Prašome pranešti į bugs.kde.org

en: Go to the place you were before
lt: Eiti į vietą, kurioje buvote anksčiau

en: Go to the place you were after
lt: Eiti į vietą, kurios ieškojote

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not create temporary file <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>
lt: <qt><strong>Failo klaida!</strong> Nepavyko sukurti laikinojo failo <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not open the file <nobr><strong>%1</strong></nobr> for uncompression. The file will not be loaded.</qt>
lt: <qt><strong>Failo klaida!</strong> Nepavyko išglaudinimui atverti failo <nobr><strong>%1</strong></nobr>. Failas nebus įkeltas.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if you do not have enough permissions to read the file. You can check ownership and permissions if you right-click on the file in the Dolphin file manager, then choose the 'Properties' option, and select 'Permissions' tab in the opened window.</qt>
lt: <qt>Ši klaida įprastai atsiranda tuo atveju, jei neturite pakankamai leidimų skaityti failą. Galite patikrinti nuosavybę ir leidimus, Dolphin failų tvarkytuvėje spustelėję dešiniuoju pelės mygtuku ant failo ir pasirinkę "Savybių" parinktį, o tuomet atsivėrusiame lange pasirinkę "Leidimų" kortelę.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not uncompress the file <nobr><strong>%1</strong></nobr>. The file will not be loaded.</qt>
lt: <qt><strong>Failo klaida!</strong> Nepavyko išglaudinti failo <nobr><strong>%1</strong></nobr>. Failas nebus įkeltas.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if the file is corrupt. If you want to be sure, try to decompress the file manually using command-line tools.</qt>
lt: <qt>Ši klaida įprastai reiškia, kad failas yra sugadintas. Jei norite įsitikinti, pabandykite rankiniu būdu išglaudinti failą naudodami komandų eilutės įrankius.</qt>

en: No Bookmarks
lt: Nėra žymelių

en: There was a problem sharing the document: %1
lt: Bendrinant dokumentą atsirado problemų: %1

en: Share
lt: Bendrinti

en: Document shared successfully
lt: Dokumentas sėkmingai pradėtas bendrinti

en: You can find the shared document at: <a href="%1">%1</a>
lt: Bendrinamą dokumentą galite rasti, adresu: <a href="%1">%1</a>

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Taisyti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodinys

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Į&rankiai

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (annotationToolBar)
en: Annotation Toolbar
lt: Anotacijų įrankių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (quickAnnotationToolBar)
en: Quick Annotation Toolbar
lt: Sparčiųjų anotacijų įrankių juosta

en: General Options
lt: Bendros parinktys

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Accessibility Reading Aids
lt: Pagalbinės skaitymo priemonės

en: Performance
lt: Našumas

en: Performance Tuning
lt: Našumo derinimas

en: Configure Viewer
lt: Konfigūruoti žiūryklę

en: Presentation
lt: Pateiktis

en: Options for Presentation Mode
lt: Pateikties veiksenos parinktys

en: Annotation Options
lt: Anotacijos parinktys

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Editor Options
lt: Redaktoriaus parinktys

[ctx: Give the user a hint, that it enabled the option --editor-cmd together with the current value of the option.]
en: The editor was set by the command line to 
     %1 
    If you want to use the setting, start okular without the option --editor-cmd
lt: Redaktorius komandų eilutės pagalba buvo nustatytas į 
     %1 
    Jei norite naudoti nuostatą, paleiskite okular be --editor-cmd parinkties

en: Find Next
lt: Rasti kitą

[ctx: [document title/filename] – Presentation]
en: %1 – Presentation
lt: %1 – pateiktis

en: Switch Screen
lt: Perjungti ekraną

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
lt: Ekranas %1

en: Exit Presentation Mode
lt: Išeiti iš pateikties veiksenos

en: Title: %1
lt: Pavadinimas: %1

en: Pages: %1
lt: Puslapių: %1

en: Click to begin
lt: Spustelėkite norėdami pradėti

[ctx: For Presentation]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: For Presentation]
en: Play
lt: Rodyti pateiktį

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
lt: Yra du būdai kaip išeiti iš pateikties veiksenos: galite paspausti Grįžimo (ESC) klavišą arba spustelėti išjungimo mygtuką, kuris atsiranda nuvedus pelės žymeklį į viršutinį dešinįjį kampą. Žinoma, galite perjunginėti langus (pagal numatymą Alt+TAB)

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a presentation
lt: Rodoma pateiktis

en: Unknown File
lt: Nežinomas failas

en: %1 Properties
lt: %1 savybės

en: &Fonts
lt: Šri&ftai

en: Reading font information...
lt: Skaitoma šriftų informacija...

en: &Page Sizes
lt: &Puslapių dydis

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract Font
lt: Išskl&eisti šriftą

en: Type 1
lt: Tipas 1

en: Type 1C
lt: Tipas 1C

[ctx: OT means OpenType]
en: Type 1C (OT)
lt: Tipas 1C (OT)

en: Type 3
lt: Tipas 3

en: TeX virtual
lt: TeX virtualus

en: TeX Font Metric
lt: TeX šrifto metrika

en: TeX FreeType-handled
lt: TeX FreeType apdorotas

[ctx: Unknown font type]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Embedded (subset)
lt: Įterptas (poaibis)

en: Fully embedded
lt: Pilnai įterptas

en: No
lt: Ne

en: Yes (subset)
lt: Taip (poaibis)

en: Yes
lt: Taip

[ctx: Replacing missing font with another one]
en: %1 (substituting with %2)
lt: %1 (pakeičiamas šriftu %2)

[ctx: font name not available (empty)]
en: [n/a]
lt: (nėra)

en: Unknown font
lt: Nežinomas šriftas

en: Embedded: %1
lt: Įterptas: %1

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: File
lt: Failas

en: Page
lt: Puslapis

en: Size
lt: Dydis

en: Revision Preview
lt: Revizijos peržiūra

en: Where do you want to save this revision?
lt: Kur norite įrašyti šią reviziją?

en: Could not save file %1.
lt: Nepavyko įrašyti failo %1.

en: Could not view revision.
lt: Nepavyko rodyti revizijos.

en: Enter at least 3 letters to filter pages
lt: Puslapiams filtruoti, įrašykite bent 3 raides

en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Match Phrase
lt: Atitinka frazę

en: Match All Words
lt: Atitinka visus žodžius

en: Match Any Word
lt: Atitinka bet kurį žodį

en: Filter Options
lt: Filtro parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reasonLabel)
en: Reason:
lt: Priežastis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
lt: Vieta:

en: <div align=center><h3>No annotations</h3>To create new annotations press F6 or select <i>Tools -&gt; Annotations</i> from the menu.</div>
lt: <div align=center><h3>Anotacijų nėra</h3>Norėdami sukurti naujas anotacijas, paspauskite klavišą F6 arba meniu pasirinkite <i>Įrankiai -&gt; Anotacijos</i>.</div>

en: Group by Page
lt: Grupuoti pagal puslapį

en: Group by Author
lt: Grupuoti pagal autorių

en: Show annotations for current page only
lt: Rodyti tik šiam puslapiui sukurtas anotacijas

en: Expand all elements
lt: Išskleisti visus elementus

en: Collapse all elements
lt: Suskleisti visus elementus

en: Properties
lt: Savybės

en: Enter password (if any) to unlock certificate: %1
lt: Įveskite slaptažodį (jeigu yra), kad atrakintumėte liudijimą: %1

en: Enter certificate password
lt: Įveskite liudijimo slaptažodį

en: Enter document password
lt: Įveskite dokumento slaptažodį

en: Save Signed File As
lt: Įrašyti pasirašytą failą kaip

[ctx: Used when suggesting a new name for a digitally signed file. %1 is the old file name and %2 it's extension]
en: %1_signed.%2
lt: %1_pasirašytas.%2

en: Validity Status
lt: Galiojimo būsena

en: Signature Validity:
lt: Parašo galiojimas:

en: Document Modifications:
lt: Dokumento modifikacijos:

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Signed By:
lt: Pasirašė:

en: Signing Time:
lt: Pasirašymo laikas:

en: Document Version
lt: Dokumento versija

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
lt: Dokumento revizija %1 iš %2

en: View Signed Version...
lt: Rodyti pasirašytą versiją...

en: View Certificate...
lt: Rodyti liudijimą...

en: Show bookmarked pages only
lt: Rodyti tik puslapius su žymelėmis

[ctx: start the movie playback]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: pause the movie playback]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: stop the movie playback]
en: Stop
lt: Stabdyti

en: &Add...
lt: &Pridėti...

en: &Edit...
lt: &Taisyti...

en: &Remove
lt: Ša&linti

en: Move &Up
lt: Pa&kelti

en: Move &Down
lt: Nu&leisti

en: Default Drawing Tool #%1
lt: Numatytasis piešimo įrankis #%1

en: There's already a tool with that name. Using a default one
lt: Įrankis tokiu pavadinimu jau yra. Naudojamas numatytasis

en: Duplicated Name
lt: Dubliuotas pavadinimas

en: Page of the document to be shown
lt: Dokumento puslapis, kurį rodyti

en: Start the document in presentation mode
lt: Atverti dokumentą pateikties veiksenoje

en: Start with print dialog
lt: Pradėti nuo spausdinimo dialogo

en: Start with print dialog and exit after printing
lt: Pradėti nuo spausdinimo dialogo ir po spausdinimo išeiti

en: "Unique instance" control
lt: „Unikalaus egzemplioriaus“ valdymas

en: Not raise window
lt: Neiškelti lango

en: Find a string on the text
lt: Rasti tekste eilutę

en: sets the external editor command
lt: nustato išorinio redaktoriaus komandą

en: Documents to open. Specify '-' to read from stdin.
lt: Dokumentai, kuriuos atverti. Skaitymui iš „stdin“ nurodykite brūkšnelį „-“.

en: You cannot set the editor command in an already running okular instance. Please disable the tabs and try again. Please note, that unique is also not supported when setting the editor command at the commandline.
lt: Jūs negalite jau veikiančiame okular egzemplioriuje nustatyti redaktoriaus komandos. Išjunkite korteles ir bandykite dar kartą. Turėkite omenyje, kad unikumas taip pat nėra palaikomas nustatant redaktoriaus komandą komandų eilutėje.

en: Error: Can't open more than one document with the --unique switch
lt: Klaida: Nepavyksta atverti daugiau kaip vieną dokumentą naudojant --unique perjungiklį

en: Error: Can't open more than one document with the --presentation switch
lt: Klaida: Nepavyksta atverti daugiau kaip vieną dokumentą naudojant --presentation perjungiklį

en: Error: Can't open more than one document with the --print switch
lt: Klaida: Nepavyksta atverti daugiau kaip vieną dokumentą naudojant --print perjungiklį

en: Error: Can't open more than one document with the --page switch
lt: Klaida: Nepavyksta atverti daugiau kaip vieną dokumentą naudojant --page perjungiklį

en: Error: Can't open more than one document with the --find switch
lt: Klaida: Nepavyksta atverti daugiau kaip vieną dokumentą naudojant --find perjungiklį

en: Unable to find the Okular component: %1
lt: Nepavyko rasti Okular komponento: %1

en: There is already a unique Okular instance running. This instance won't be the unique one.
lt: Jau veikia unikalus Okular egzempliorius. Šis egzempliorius nebus unikalus.

en: Unable to find the Okular component.
lt: Nepavyko rasti Okular komponento.

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
lt: Spustelėkite norėdami atverti failą
    Spustelėkite ir laikykite norėdami atverti paskiausią failą

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
lt: <b>Spustelėkite</b> norėdami atverti failą, arba <b>spustelėkite ir laikykite</b> norėdami pasirinkti paskiausiai naudotą failą

en: Next Tab
lt: Kita kortelė

en: Previous Tab
lt: Ankstesnė kortelė

en: Undo close tab
lt: Atšaukti kortelės užvėrimą

en: All files (*)
lt: Visi failai (*)

en: All supported files (%1)
lt: Visi palaikomi failai (%1)

en: Open Document
lt: Atverti dokumentą

en: Confirm Close
lt: Patvirtinti užvėrimą

en: Close Tabs
lt: Užverti korteles

en: You are about to close %1 tabs. Are you sure you want to continue?
lt: Ketinate užverti %1 korteles. Ar tikrai norite tęsti?

en: Warn me when I attempt to close multiple tabs
lt: Įspėti mane, kai aš bandau užverti kelias korteles

en: &Copy Path
lt: &Kopijuoti kelią

en: &Open Containing Folder
lt: A&tverti vidinį aplanką

[ctx: recent items context menu]
en: &Forget This Item
lt: &Išvalyti šį elementą

[ctx: on welcome screen]
en: No recent documents
lt: Nėra paskiausiai naudotų dokumentų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Welcome to Okular
lt: Jus sveikina Okular

[ctx: on welcome screen]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openButton)
en: Open Document...
lt: Atverti dokumentą...

[ctx: on welcome screen]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Recent documents
lt: Paskiausiai naudoti dokumentai

[ctx: on welcome screen (recent document list)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, forgetAllButton)
en: Forget All
lt: Išvalyti visus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Hide welcome screen
lt: Slėpti pasisveikinimo langą
