okular_fictionbook - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
lt: Dokumentas nėra teisingo FictionBook formato

en: Unable to open document: %1
lt: Nepavyko atverti dokumento: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
lt: Dokumentas nėra tinkamas ZIP archyvas

en: Invalid document structure (main directory is missing)
lt: Netinkama dokumento struktūra (trūksta pagrindinio katalogo)

en: No content found in the document
lt: Šiame dokumente nerasto jokio turinio

en: Invalid XML document: %1
lt: Netinkamas XML dokumentas: %1

en: FictionBook Backend Configuration
lt: FictionBook programinės sąsajos konfigūracija
