okular_ghostview - en to lt translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
lt: Naudoti platformos šriftus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
lt: Nustato ar Ghostscript turėtų būti leista naudoti platformos šriftus, jei ne - bus leista naudoti tik dokumente įtaisytus šriftus.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
lt: &Naudoti platformos šriftus

en: Ghostscript Backend Configuration
lt: Ghostscript programinės sąsajos konfigūravimas

en: Document version
lt: Dokumento versija

en: Language Level
lt: Kalbos lygis
