okular_poppler - en to lt translation catalogue (42 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enhance thin lines:
lt: Pagerinti plonas linijas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
lt: Ne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
lt: Vientisa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
lt: Forma

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to printable area
lt: Talpinti į spausdintiną sritį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to full page
lt: Talpinti į visą puslapį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: None; print original size
lt: Nėra; spausdinti pradinį dydį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CheckOCSPServers)
en: Enabling this option will allow Okular to contact 3rd-party OCSP servers to check if the certificates used for digital signing have been revoked since their creation.
lt: Įjungus šią parinktį, programai Okular bus leidžiama susisiekti su trečiųjų šalių OCSP serveriais, kad būtų tikrinama, ar skaitmeniniam pasirašymui naudojami liudijimai nuo jų sukūrimo laiko buvo panaikinti, ar ne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckOCSPServers)
en: Check revocation of digital signatures' certificates using 3rd-party servers
lt: Tikrinti skaitmeninių parašų liudijimų panaikinimą naudojant trečiųjų šalių serverius

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certDBGroupBox)
en: Certificate Database
lt: Liudijimų duomenų bazė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseDefaultCertDB)
en: Default:
lt: Numatytasis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customRadioButton)
en: Custom:
lt: Tinkintas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certificatesGroup)
en: Available Certificates
lt: Prieinami liudijimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignaturesButton)
en: &Load Signatures
lt: Įke&lti parašus

en: PDF Options
lt: PDF parinktys

en: Print annotations
lt: Spausdinti anotacijas

en: Include annotations in the printed document
lt: Įtraukti anotacijas į išspausdintą dokumentą

en: Includes annotations in the printed document. You can disable this if you want to print the original unannotated document.
lt: Įtraukti anotacijas į išspausdintą dokumentą. Galite tai išjungti, jei norite spausdinti pradinį neanotuotą dokumentą.

en: Force rasterization
lt: Priverstinis keitimas į rastrinį vaizdą

en: Rasterize into an image before printing
lt: Prieš spausdinant, keisti į rastrinį paveikslą

en: Forces the rasterization of each page into an image before printing it. This usually gives somewhat worse results, but is useful when printing documents that appear to print incorrectly.
lt: Prieš spausdinant, priverstinai keičia kiekvieną puslapį į rastrinį paveikslą. Dėl to, rezultatai paprastai būna prastesni, tačiau tai naudinga tais atvejais, jei atrodo, kad dokumentas spausdinamas netiksliai.

en: Scaling mode for the printed pages
lt: Spausdinamų puslapių mastelio keitimo veiksena

en: Scale mode:
lt: Mastelio keitimo veiksena:

en: Format
lt: Formatas

en: Encrypted
lt: Šifruotas

en: Unencrypted
lt: Nešifruotas

en: Security
lt: Saugumas

en: Yes
lt: Taip

en: Optimized
lt: Optimizuotas

en: Signed by: %1
    
    Date: %2
lt: Pasirašė: %1
    
    Data: %2

en: Using Poppler %1
lt: Naudojama Poppler %1

en: Using Poppler %1
    
    Built against Poppler %2
lt: Naudojama Poppler %1
    
    Sukompiliuota su Poppler %2

en: PDF Backend Configuration
lt: PDF programinės sąsajos konfigūracija

en: Some errors were found in the document, Okular might not be able to show the content correctly
lt: Dokumente buvo rasta tam tikrų klaidų. Gali būti, kad Okular negalės tinkamai atvaizduoti dokumento turinio

[ctx: Name of the person to whom the cerficate was issued]
en: Issued to
lt: Kam išduotas:

en: E-mail
lt: El. paštas

[ctx: Certificate expiration date]
en: Expiration date
lt: Galioja iki

en: You are using a Poppler library built without NSS support.
    Adding Digital Signatures isn't available for that reason
lt: Jūs naudojate Poppler biblioteką, sudarytą be NSS palaikymo.
    Dėl šios priežasties, skaitmeninių parašų pridėjimas yra neprieinamas

en: Restart needed
lt: Reikia paleisti iš naujo

en: You need to restart Okular after changing the NSS directory settings
lt: Pakeitę NSS katalogo nuostatas, turite paleisti Okular iš naujo

en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Enter password to open %1:
lt: Norėdami atverti %1, įveskite slaptažodį:
